Eto’o shpenzon 2500 euro nė ditė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Eto’o shpenzon 2500 euro nė ditė

  Receta Gatimi  Samuel Eto’o dhe familja e tij jetojnė prej njė viti nė njė hotel pėr shkak se bashkėshortja e futbollistit afrikan ėshtė e frikėsuar.

  Disa kohė mė parė, familja Eto’o u grabit nga disa hajdutė dhe duket se gruaja e sulmuesit tė Interit nuk mund tė qėndronte mė nė shtėpi. Kamerunasi ka vendosur qė tė transferohet nė njė hotel, suita e tė cilit kushton 2 mijė e 500 euro nė ditė.

  Duke bėrė njė llogari tė thjeshtė, Samuel Eto’o ka harxhuar kėtė vit 900 mijė euro vetėm pėr njė ēati mbi kokė.

  Sidoqoftė, sado e madhe tė jetė kjo shifėr ėshtė e pėrballueshme pėr njė yll futbolli i cili fiton nga kontrata me Interin rreth 10 milionė euro nė vit.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa keq qe jetoka! A do mbledhim dhe per kete ndonje lek tia japim - Si do e lem djalin te rri ne shpi normale. Gradaēel more

  Ngjiru tifozet, thuaj!!!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ky fshatari qe nuk jepte as 60 Euro policis por bente 2 or debat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 11:00 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 08:41 PM
 3. Si i shpenzon tė hollat Bill Gates?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 09:12 PM
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-02-2010, 04:26 PM
 5. Kriza, 2500 shqiptare humben vendet e punes
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 03:58 PM