Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

  Receta Gatimi
  Cfare menyre do zgjidhnit per te zgjuar te dashuren ose te dashurin tuaj nga gjumi?

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Une nqs do isha i dashuruar do zgjidhja menyren e treguar ne foto...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kurse un do e zgjoja keshtu 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hmm... paj e kisha zgju diqysh

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk do ta zgjoja fare

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin  Cfare menyre do zgjidhnit per te zgjuar te dashuren ose te dashurin tuaj nga gjumi?
  kjo eshte menyra me e mir

 7. #7
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un dua qe te me zgjoi ai mua keshtu! hahahaha....ndodh por jo cdo dite!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  une do preferoia keto dy menyrat


 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  i kisha par qe te dyja....vertet te forta ...cf kenaqesie te japin kur i ben , po jo kur ta bejn ama

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ^_______________________^ .......... do ti pergatisja mengjesin dhe do ja coja tek krevati .. pastaj do e ledhatoja per ta zgjuar

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore minorena lerini endrrat

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ore minorena lerini endrrat
  ore na lere te enderrojm edhe 1 vit se pastaj do rritemi

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ore na lere te enderrojm edhe 1 vit se pastaj do rritemi
  pse kerkon leje moj motra ...enderro sa te te doj ty qefi ...

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shttt aty ti se u zgjidhe shum ti

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e degjove se cte thash ulkina ,,qent le te lehin , karvani ecen perpara

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ^_______________________^ .......... do ti pergatisja mengjesin dhe do ja coja tek krevati .. pastaj do e ledhatoja per ta zgjuar


 17. #17
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ^_______________________^ .......... do ti pergatisja mengjesin dhe do ja coja tek krevati .. pastaj do e ledhatoja per ta zgjuar
  haha..kjo mund te zgjase nja nje vit pastaj do jete ...Heeej, ēohu se te vajti oraaaa....oooeeeeeee...po he pra ēohu imen se me ēmene ...

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kshu me pelqente ...nje her e nje kohe ...loool


 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  haha..kjo mund te zgjase nja nje vit pastaj do jete ...Heeej, ēohu se te vajti oraaaa....oooeeeeeee...po he pra ēohu imen se me ēmene ...


  1 vit nuk e zgjate shume nuk thua 1 muaj

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me shpull,hahahahaha,beje shakasimbolet flasin vete

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare ore zgjoheni nga gjumi!!!
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 90
  Postimi i Fundit: 16-10-2014, 10:57 PM
 2. Gjumi i pasditės ka te beje me diabetin
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-04-2012, 07:27 PM
 3. Gjumi fshin kujtimet e kėqija
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:57 AM
 4. U zgjua nga gjumi dhe u bė i famshėm!
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 03:21 PM
 5. Paris Hilton, e ze gjumi ne TV
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2008, 07:48 PM