Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anjeza86 Lexo postimin
kam te njejtin problem si me lart. e provova kete linkun dhe ka skaduar. te lutem me sugjero nje tjeter

- - - Updated - - -

kam te njejtin problem si me lart. e provova kete linkun dhe ka skaduar. te lutem me sugjero nje tjeter
shkarko versionin e fundit te Windows Loader v2.2.2 dhe hape si Administrator! Pastaj kliko mbi butonin "Install" dhe prit disa sekonda derisa procesi te perfundoje.

Kodi:
https://s02.solidfilesusercontent.com/MjQ2MDI5MjBkYTIzYTRjYmIwYjNkMDQ1YmUzNTI0ZmJkNTg2Y2FlYzoxYUFpWGM6WmFUc196M29fRjBrd2F1SlAxN0pieE4zUnhn/003855042c/Windows_Loader_v2.2.2-Daz.rar