Shkrim ne desktop - Windows is not genuine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Shkrim ne desktop - Windows is not genuine

  Receta Gatimi

  Me ka dale nje shkrim ne desktop windows7 build 7600 this is copy of windows is not genuine.Tani e kam instalue windows GENUINE por prap shkrimi mbet ne desktop.Nqs keni mundėsi me ndihmoni si ta heq kete shkrim.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kjo sepse nuk e keni te regjistruar windowsin , ne forum ka shum tema te tilla ku ne kemi ber upload filet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  yep, sic tha Majdi juve ju duhet nje REMOVE WAT per ta hequr ate update qe keni instaluar, perndryshe windowsi juaj ne 30 dite do te mbyllet ! Kerkoni ne forum per nje te tille

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Faleminderit e bera kete. Por tani a s"mund ta aktivizoj windowsin me 7 loader?nqs ka ndonje menyre per me aktivizue ju lutem me ndihmoni

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Faleminderit . e zgjidha plotesisht problemin.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje te gjithėve. Edhe une e kam nje problem te ngjashem sikur alfa, me del ne desktop This copy of Windows not pass genuine Windows validation. Une i kam provuar 2 metoda qe jan postuar per me ba windows genuine, por kur klikoj Validitate windows gjithmone me del kjo si ne foto:genuine.JPG
  Nese mundet dikush tme tregoj se ku eshte problemi.

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  E ke Windows XP SP2 apo SP3 (apo 1 fare ?)

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  iceman po ta tregoj detajisht se quhet: Microsoft Windows XP Profesional Service Pack 3

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bekaudi Lexo postimin
  iceman po ta tregoj detajisht se quhet: Microsoft Windows XP Profesional Service Pack 3
  Shkarkojeni kete REGFILE dhe hapeni ate, duke klikuar 2 here mbi te, dhe klikoni YES - OK dhe gjithcka perfundon me sukses !

  http://rapidshare.com/files/252596597/GenuineXP.reg

  Windowsi juaj do te jete Genuine.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  iceman e provova me rapidshare por po me del kjo: Rapidshare.JPG

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  me falni se paskam pare linku qe paska skaduar.

  Ja nje link i ri

  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?1r0v0845v57br0q
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 19-12-2011 mė 08:44 PM. Arsyeja: Linked ne kode [code][/code]

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ka plote diskutime te tilla ne forum,mjafton nje Kerkim,siper ne te djathte te faqes.

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderit shume iceman, u rregullua problemi, je i papare

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  jeni te mireseardhru

  Lirenti.com ju ndihmon per cdo gje

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Tani po perdor win xp .Me ka dal ai shkrimi ne desktop.Edhe pse i ndjek te gjithe hapat problemi rregullohet por pasi bej restart me del prape qe eshte kopje.A mund te me ndihmoni si ta fshij kete genuine advantage?

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Tani po perdor win xp .Me ka dal ai shkrimi ne desktop.Edhe pse i ndjek te gjithe hapat problemi rregullohet por pasi bej restart me del prape qe eshte kopje.A mund te me ndihmoni si ta fshij kete genuine advantage?
  nese e ke mare ate REGFILE si antari me lart, nuk mund te dali me ajo Genuine Advantage !

  Per ndryshe e ke Windowsin e edituar jo Untouched Version !

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  E zgjidha problemin .Fshiva. wga

 18. #18
  PHP/CSS/HTML/Developer 10% Maska e V1S4R
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  tok
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  perdor REMOVE WAT e hek geniune

 19. #19
  i/e rregjistruar Maska e anjeza86
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kam te njejtin problem si me lart. e provova kete linkun dhe ka skaduar. te lutem me sugjero nje tjeter

  - - - Updated - - -

  kam te njejtin problem si me lart. e provova kete linkun dhe ka skaduar. te lutem me sugjero nje tjeter

 20. #20
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  cfare version windows ke instaluar anjeza86 ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Windows Genuine
  Nga bekaudi nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 09-05-2010, 05:50 PM
 2. Si mund te bej Windows 7 Genuine
  Nga fatmiri30 nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-03-2010, 09:03 PM
 3. Windows Vista & XP Genuine
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 11:10 PM
 4. Windows genuine
  Nga Kliton nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-10-2008, 11:07 AM