Gezuar ditlndjen igli !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Muzikė Gezuar ditlndjen igli !

  Receta Gatimi

  GEZUAR DITLNDJEN IGLI !!! U BEFSH SA VJEC TE DUASH TI HAHA !!! KALOFSH NJE DIT SA ME TE BUKUR
 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  urime urime per ditelindejen edhe 100 te tjera

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime edhe 100 te tjera

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  fate gezim dhe lumturi ne cdo sfer te jetes igli

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Urime edhe 100 Vjec Iglo !!!!!!!!!!!!!!!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19


  Gezuar Ditlindjen Igli...fat , sukses , lumturi , gezim , ( te gjitha kto te mirat aty brenda i ke ) 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  faleminderit shume ulkina per temen dhe per urimin, dhe faleminderit te gjitheve per urimet...jeni me te vertete te mrekullueshem...

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime shoki,,, te uroj vite edhe me te mira

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime Igli, u befsh dhe 100 vjeē! Uroj tia kesh kaluar mir festen e ditelindjes! Fat e suksese! Shendet e pare

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15


  Gezuar dhe gjithe te mirat Igli

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  uuuu...paskan dale gjithe ato urime tani, kur e hapa heren e pare temen, ishte vetem urii i paolos dhe iceman...

  ulkina, paolo, iceman, erinaa, majdi, labja, erdi, renix, mima, shum faleminderit te gjithe...ju uroj gjithe te mirat edhe juve...

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Urime , u befsh dhe 100 vjeē Igli

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen Igli
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-04-2012, 01:47 PM
 2. Gezuar Pashken!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 26-04-2011, 09:22 PM
 3. Gezuar 28 nentorin !
  Nga ulkina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 01:36 PM
 4. Shpėrthen Igli Tare, hakėrrim shqiptari ndaj Zarates
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 07:22 PM
 5. Igli Tare: Bundesliga, mė e mirė se Seria A
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2009, 01:13 PM