Si mund te kuptoj qe nje femer.......?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e GENIII
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si mund te kuptoj qe nje femer.......?

  Receta Gatimi

  n.q.s nje femer e virgjer gjat mardhenies nuk do te ket gjakderdhje si ta kuptoj qe ajo eshte e virgjer...

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ore geni ci ke keto tema more

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Mjafton te kesh besimin e saj,nuk eshte e then,se cdo femer qe eshte e virgjer duhet patjeter te ket "komplikacione" gjate aktit seksual.

 4. #4
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ta pyesesh dhe ti besosh sepse sido te jete ti nuk i ndryshon dot gjerat! Cfar ndryshon po te mos jete e virgjer?

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  Ta pyesesh dhe ti besosh sepse sido te jete ti nuk i ndryshon dot gjerat! Cfar ndryshon po te mos jete e virgjer?
  nuk besoj se ai ka nevoj per moral tani...ka nevoj per ndihme!!!

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e GENIII
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  them se do te me dal nga zemra e kam fjalen per te dashuren time

 7. #7
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nuk besoj se ai ka nevoj per moral tani...ka nevoj per ndihme!!!
  Nuk po bej moral, e kam serjozisht! Klitoni e tha ate cfar doja te thoja(qe esht e verteta, jo te gjitha femrat kan komplikime, dhimbje apo humbje gjaku gjate marrdhenjes se pare) ndaj nuk doja te perserisja mesazhin.

  Geni nje vizite te gjinecologu tregon nese ke patur apo jo marrdhenje por nuk e di nese tregon se kur(besoj se kjo ty te intereson sepse me sa kuptova dhe ju bashk keni patur marrdhenje).
  Por kjo nuk do ishte e drejte ndaj te dashures tende sepse tregon mungese besimi...po mungoi besimi...cfar mbetet?? Keshtu e mendoj un...te lutem mos e mer si moral!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  geni ajo qe tha Kliton eshte e vertete une po shtoi dicka diten e pare nuk ben dashuri normalisht se femra e sikur mos kete "komplikacione" ka dhimbie
  por kuptoet e nga emocionet qe ka per ere te pare dhe pakashume e nga menyra e beries dashuri (nese ska eksperience)
  pasaj e besimi se nese te genjen nje dite del ne drite nese lidhia eshte serioze atere ska perse te te genjeje

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hey genii pershendetje ... per sa i perket temes ndodh qe eshte tek femrat e virgjera kur e bejn per her te par te mos ken gjakderdhje direkt por mund te ket me von 2-3 dit .. eshte dicka e zakonshme normale pa asnje shqetesim .... kshu qe rri i qet pa merak

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O Minorena Lerjani me te medhenjeve kete tem ncncncncn

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  njeri pse nuk e hapshe temen ne PORTAL fare ? Te dali edhe ne facebook e twitter ? Mos ja nxjerrni fundin edhe ju me disa tema...

  Rrespekte

 12. #12
  i/e rregjistruar Maska e GENIII
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o majdi ska te thot per minoren ky eshte thjesht nje dyshim qe kam...

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk e kisha me ty

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga GENIII Lexo postimin
  o majdi ska te thot per minoren ky eshte thjesht nje dyshim qe kam...

  Geniii , nqs ke dyshim tek ajo vajze dmth qe dashuria jote per te nuk eshte e sinqerte ...ose jo e mjaftueshme...
  Bej nje pyetje vetes.... A e do ket vajze ...se fundja dhe mos te ishte vertet jo e virgjer ne ket
  epoke ku jetojme pak rendesi ka kjo gje...E rendesishmja eshte dashuria qe ke per ate ...

  PEr te ardhur ke tema ...pergj ta ka dhene Ulkina , dhe ka vajza qe nuk kane "cipe" (imeni)
  keshtu qe nuk ka gjakderdhje ...bej pak me shume besim asaj qe do
  Klm dhe shpresoj qe te jeshe pak a shume i qetesuar me pergj qe te kane dhene

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hey genii pershendetje ... per sa i perket temes ndodh qe eshte tek femrat e virgjera kur e bejn per her te par te mos ken gjakderdhje direkt por mund te ket me von 2-3 dit .. eshte dicka e zakonshme normale pa asnje shqetesim .... kshu qe rri i qet pa merak

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Majdi do rritesh ndonjeher ti ??? jan disa gjera qe dihen edhe thjesht per kujtur nuk ka asnjegj te turpshme .. dhe mesadi un keto gjera mesohen dhe neper libra .....

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do rrish urt ti apo ...

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  seshte e virgjer shume e thjesht ,himeni ose cipa e virgjerise eshte nje flete shume e vaskularizuar me ene gjaku dhe me nerva dhee kur cahet normalisht del gjak ,por mjeket qe te mos lini te dashurat dhe per tu treguar sa me etike thoe qe eshte elastike po pra elastike hahaha ,jo se ka shume rendesi gjithsesi ne kohet e sotme kane me shume fat elastiket

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  njeri pse nuk e hapshe temen ne PORTAL fare ? Te dali edhe ne facebook e twitter ? Mos ja nxjerrni fundin edhe ju me disa tema...

  Rrespekte
  hahahahahaha

  - - - Updated - - -

  o plako ta jap vllai jot nje ide.. ti kur hyre ne tunel, a kishte ndopak trafik apo ishte tuneli i lire qe mund te ecje edhe me shpejtesi?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 09:07 PM
 3. Shteti Ideal per nje Femer
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-06-2012, 11:02 AM
 4. Si ta kuptoj qė gruaja mė do mua?
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 05:48 PM