Studimi: Femrat pėlqejnė meshkujt me fytyrė femėrore ...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Studimi: Femrat pėlqejnė meshkujt me fytyrė femėrore ...

  Receta Gatimi

  Meshkujt me tipare femėrore nė fytyrė mund tė jenė me mė fat nė dashuri sepse femrat tėrhiqen mė shumė prej tyre se sa prej meshkujve me tipare tė theksuara burrėrore. Kėshtu rezulton nga tė dhėnat e studimit tė kryer nga ekspertėt e kėrkimit nė universitetet e Nju Jorkut dhe Princeton. Studimi tregoi gjithashtu se meshkujt nga ana e tyre preferojnė femra me tipare thellėsisht femėrore si sy tė gjėrė e fytyrė tė imėt e buzė tė trasha. Testi u bė me dy grupe femrash dhe meshkujsh tė cilėve ju ofruan disa portrete nė tė cilat ishin kryer ndėrhyrje me anė tė kompiuterit pėr tu dukur mė shumė femėrore apo mashkullore.

  (nuk esht e vertet per te gjitha !!!!!!!! )

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Yep, you`re right Nuk eshte e ver8 te te gjitha .

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  jam dakort me laben me ate te fundit ........... !!!!!!!!!!!!!!!!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ata lloj djemsh , mua me duken si qull ...si djal mamaje ...ose...si..homo...:boy: + :boy:..


  !!!

 5. #5
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahaha sidomos kto ne foto duken si bebe!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per ket t`sigurte e ke

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Meshkujt me tipare femėrore nė fytyrė mund tė jenė me mė fat nė dashuri sepse femrat tėrhiqen mė shumė prej tyre se sa prej meshkujve me tipare tė theksuara burrėrore. Kėshtu rezulton nga tė dhėnat e studimit tė kryer nga ekspertėt e kėrkimit nė universitetet e Nju Jorkut dhe Princeton. Studimi tregoi gjithashtu se meshkujt nga ana e tyre preferojnė femra me tipare thellėsisht femėrore si sy tė gjėrė e fytyrė tė imėt e buzė tė trasha. Testi u bė me dy grupe femrash dhe meshkujsh tė cilėve ju ofruan disa portrete nė tė cilat ishin kryer ndėrhyrje me anė tė kompiuterit pėr tu dukur mė shumė femėrore apo mashkullore.

  (nuk esht e vertet per te gjitha !!!!!!!! )
  Me pak fjale femrat preferojne femrat

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ai ne foton e par nuk duket se ka tipare femre burreror duket.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa arsye pse femrat pelqejne meshkujt
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 23-05-2013, 02:11 PM
 2. Femrat nuk i pelqejne Meshkujt me mjeker..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 05:12 PM
 3. 6 keshilla qe i bejne femrat te pelqejne seksin
  Nga RAGAZZA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:10 AM
 4. Femrat pelqejne puthjet e gjata
  Nga labja nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 07:47 PM
 5. Redoni: Mė pėlqejnė femrat shpėrthyese
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 10:16 PM