Pastro Ekranin...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

  Talking Pastro Ekranin...

  Doni qe ekrani juaj te jete me i paster se kurre ? Mjafton nje klikim ketu dhe gjithcka fillon...
  http://cache.valleywag.com/assets/re...creenclean.swf


 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  11
  hahahahahha shume e fort kjo, po ku e gjete kete moj dreq.. je njeshe

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  ii me trembi dhe ma shpifi kur e pashe....ja vlen ta provosh se te behet ekrani si i ri

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Haha sa e bukur,me kenaqi

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  edha me vrap se kisha nja dy pika tek ekrani - por problemi u zgjidhe me kete

 6. #6
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  uuuu sa i bkur! e dua te shpia un kte se kam dhe xhamat per te lare

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Po ky harxhon shum

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po ky harxhon shum
  po mir , po u lodh qeni , vazhdoje ti punen ......

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Jo do te mar ty se ti je si mace e pastron me mir se ai ahhaha

 10. #10
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,441
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  jo tash s`paskam nevoje te bleje pastrues extra vetem per ekran duke harxhuar 20 & 30 euro, po mjaftoka 1 klikim ketu haha, shume e fort

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e kujtim pllana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  teper interesant koka

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  i dhashe nje kocke po se hengri...pse kshu???...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 07:21 PM
 2. Lirenti.com ne Ekranin tuaj!
  Nga ReniX nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-05-2010, 12:10 AM
 3. Pastro PC-ne tuaj totalisht ...
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 30-04-2010, 03:56 PM
 4. YouTube, tani edhe ne ekranin e televizorit
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 07:59 AM
 5. Probleme me ekranin i kompjuterit
  Nga kuklla nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-11-2008, 05:41 PM