Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise.

  Receta Gatimi

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise.

  Alfabeti i Dashurise vijon si me posht:

  A -E don me zemer
  B -Besnik /e esht
  C -Bukurosh/e esht
  Ē - Ē'mendet per ty
  D- Deshiron me fol me ty
  DH -Nuk te tradhton
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  Ė- Han e pin veq per ty mendon
  F- I pelqen sjellja e juaj
  G- Te ruan vetem ty
  GJ -I pelqejn stili i juaj
  H- Ka deshir met ndegju kur fol
  I- Mendon me kalu me ty
  J -Eshte gjeloz/e
  K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  M -Qan kur nuk del ne takim
  N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  NJ- Seriozisht e ben te lumtur
  O- Te lyp por nuk te gjen
  P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
  L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
  LL- Oren e harron kur del ne takim
  Q -Te ndjek mbas
  R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  RR -Seriozisht te don
  S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
  SH- Deshiron met pas ne qetsi
  T -Te pelqen trupi i saj /tij
  TH -Ty te ben shum te lumtur
  U- Ti edon por nuk ja tregon
  V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
  X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
  XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
  Y- Ti me teper e enderron
  Z- Gjithmon i interson per ty
  ZH -Nuk beson

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E-Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  R-Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  I-Mendon me kalu me ty
  N-Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  A-E don me zemer

  HAHAHHAHHAAH

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
  M -Qan kur nuk del ne takim
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  A-E don me zemer
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  D- Deshiron me fol me ty
  A-E don me zemer

  gjithe ky emer...u lodhaa

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po pse ne fund duhet del CDO HER ashtu

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
  A -E don me zemer
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  D- Deshiron me fol me ty
  R -Te lyp ne cdo anė po ste gjen dot
  I- Mendon me kalu me ty
  N- Rrin e vetmuar dhe mendon per ty

  V & A 100% e sakte, e keto tjerat spo di

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  A -E don me zemer
  M -Qan kur nuk del ne takim
  I- Mendon me kalu me ty


  Me fal kete qan kur nuk del ne takim.. dmth qan ajo per mua apo un per ate? hahahaha

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  M-Qan kur nuk del ne takim
  A-E don me zemer
  R-Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  I-Mendon me kalu me ty
  N-Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  E-Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  L-Te thot ste du por tranohet mbas teje
  A-E don me zemer


  as 3 % nuk pershtateshin

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
  A -E don me zemer
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  D- Deshiron me fol me ty
  R -Te lyp ne cdo anė po ste gjen dot
  I- Mendon me kalu me ty
  N- Rrin e vetmuar dhe mendon per ty

  V & A 100% e sakte, e keto tjerat spo di
  shiko se mund te jen dhe D & N

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha hec e dije

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ė- Han e pin veq per ty mendon hahahahahahaha o sa kam qesh me qeta

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  U- Ti edon por nuk ja tregon
  L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
  K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
  I- Mendon me kalu me ty
  N- Rrin e vetmuar dhe mendon per ty
  A-E don me zemer

  hm gjys per gjys .............

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  I- Mendon me kalu me ty
  N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  D- Deshiron me fol me ty
  A -E don me zemer

  hahahahhahahha interesante!

 13. #13
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  D- Deshiron me fol me ty
  I- Mendon me kalu me ty

  hahah interesante

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkruaj Emrin Tend Ne Gjuhen Afrikane
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 02-06-2011, 10:38 PM
 2. Shkruaj cfare te duash dhe shikoje se prapthi!
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 30-04-2011, 09:28 PM
 3. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM
 4. Nuk shqiptonte alfabetin, e torturonte i ati
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2010, 11:13 AM