Ndihme... - Testet e provimit te Matematikes per Matura


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

  Ndihme... - Testet e provimit te Matematikes per Matura

  Kush me ndihmon dot duke me gjetur provimin e vjetshem , pra te 2010 te matures shteterore , ne lenden e matematikes...theksoj Profili Shoqeror ...

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Tek Masha ke par
  ?

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  M-matura
  A-?
  Sh-shteterore
  A-?

  ca esht kjo ? jo skam par....

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Ministria e Arsimit dhe shkences

  NUk jam i sigurt qe jan por hidhi nje sy vet
  Kodi:
  http://mash.gov.al/faqe.php?id1=1&id2=6&id3=15

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  Ish tamam ajo qe kerkoja !
  Faleminderit per ndihmen MAJDI !!!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  suksese nsr ne paraprovim!!! dalsh sa me mire

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rezultatet e provimit tė Maturės per Letėrsinė
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-06-2012, 03:39 PM
 2. Absurdi shqiptar, gjeniu i vėrtetė i matematikės! (Video)
  Nga MAJDI nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-09-2011, 10:06 PM
 3. Glok le pas Masen ne testet e Jerezit
  Nga Kliton nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 11:56 AM
 4. Matura Shtetėrore, ja datat e provimeve
  Nga Altin111 nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2008, 02:28 PM
 5. Matura, nis regjistrimi dhe shpėrndahet formulari A2
  Nga Lirenti nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-06-2007, 03:27 AM