Marieli i bindet mamasė, ndahet nga Mirjeta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Marieli i bindet mamasė, ndahet nga Mirjeta

  Receta Gatimi  Mė nė fund ai tė cilin e ėma e kėshillonte "tė nxirrte luanin qė kishte brenda", Marieli i BB4, deklaroi: "Jam ndarė nga Mirjeta, tani jemi thjesht shokė".

  Kėshtu ėshtė shprehur ai tė enjten nė njė program radiofonik, ndėrsa vetėm tre ditė mė parė, ēifti sė bashku me ish-konkurrentė tė tjerė tė BB janė parė shumė tė lumtur, ndėrsa festonin nė Vlorė. Mirjeta, vajza qė ka lėnė pėrkohėsisht Londrėn pėr Shqipėrinė, pati thėnė se mes saj dhe Marielit gjėrat ishin tė paqarta dhe ndaj mezi po priste qė ai tė vinte nga Italia, nė drejtim tė sė cilės u largua menjėherė pas finales sė BB; me qėllim qė tė sqaroheshin.

  Kuptohet qė me “sqarim” ēifti paska nėnkuptuar ndarjen, pasi me sa duket nė kėtė distancė paksa tė zgjatur e nė komunikimin e munguar, “marrėdhėnia” – nėse mund tė quhet e tillė, nuk ka funksionuar. Nė njė intervistė qė dha pėr gazetėn shqiptare “Standard” pas daljes nga BB, Mirjeta Bajramaj qe shprehur se ishte shumė e dashuruar me Mariel Shehin dhe se do tė donte shumė tė vazhdonte atė marrėdhėnie qė e kishin nisur brenda reality show-t mė tė ndjekur nė Shqipėri. Gjatė aventurės sė tyre, u pa se ēifti pati njė kundėrshtar tė fortė, tė ėmėn e Marielit, Majlindėn, e cila edhe sot e kėsaj dite nuk dihet pėr ē’arsye iu kundėrvu aq hapur Mirjetės.

  Ndoshta ngaqė vajza nga Shkodra ka pasur ndonjė histori dashurie mė parė pėr tė cilėn ėshtė shprehur edhe nė BB pa doreza. Gjithsesi, po t’i referohemi komenteve tė fansave, pjesa mė e madhe e tyre janė shprehur kundėr vendimit pėr t’u ndarė, ose mė saktė kundėr Marielit, i cili duket se ka qenė iniciatori i ndėrprerjes sė kėsaj marrėdhėnieje.  ja kshuu perfundojn kto ciftee..! Atje brenda duhet sikur duhen...e thua tii kta mbarojn per njeri tjetrin...kur dalin jasht behen miq ....

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhaha mua me vjen me qesh me kta 2 te 2 per njeri-tjetrin kane qene e tani shoke haha High Zot o Zot (hapu qiell se ka ngritje) neyse... BBA4 e kam pare vetem te shtunave, se diteve tjera smund ti duroja e kta 2 si fmija!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Doli prap ne sken ky? Po luanin ku e ka!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ca ti bente mamit ky i shkreti, kush e di se cfare presioni i ka ushtruar ajo

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ca luani ka ai mer......ndonje Mace po,por luan....!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po un kam pershtypjen se sduhet te jet mami i ketij djalit shkaku qe jan ndare keto te dy. mirjeta ishte shum e mire dhe kam mendoj qe marjeli nuk e ndiqte dot ate, ne shum drejtime... pastaj ne bote ndahen me mira cifte ne dite. su be nami se qenka ndare marieli nga mirjtea apo jo?!!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po lidhja e ketyre ishte thjesht sa per te anashkaluar ndonje eleminim Bah! Normale, sme duket tipi i Mirjetes te lidhet me nje si marieli

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bo doli ky qe ka hap fabrik farzoletash

 9. #9
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hajt se do gjej nje tjeter...nje grua luaneshe

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Bo doli ky qe ka hap fabrik farzoletash
  ska pas me lek me Mirjeta ti blinte kartopeceta!

  por nje lajm te vertet qe degjova eshte se ne vdekjen e gjyshes se Mirjetes eshte lejuar te viten vetem Marjeli pa Mirjeten....

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10


  ca thoni ju. tani sdo a buke. cishte kio gje qe na thate

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha argent gjumi naten sdo me mari tani

  SI FMIJA kta 2 SI FMIJA !!!

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin


  ca thoni ju. tani sdo a buke. cishte kio gje qe na thate
  lalke , si guxon te tallesh me kte lajm ..

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha argent gjumi naten sdo me mari tani
  Le aman mos u tall sarti dot djalka te nxirte luane
  nuk kam fjetur dot fare die

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  lalke , si guxon te tallesh me kte lajm ..
  po spo tallem me lalke nje djale te mire qe kish shqiperia u nda
  E di ti ci thone kesaj Djale mamaje

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2010, 02:07 AM
 2. Ndahet nga bashkėshorti pėr shkak tė TV-sė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 08:35 PM
 3. Leter mamase
  Nga Erlindi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 03:20 PM
 4. Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 08:31 AM
 5. Ndahet nga jeta Sulejman Pitarka
  Nga EMAUS nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-10-2007, 03:59 PM