Receta Gatimi

Tė bukura me botox


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
  1. #1
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    Tė bukura me botox

    Ato janė klientet e rregullta tė teknologjisė mė tė fundit dhe kjo pėr faktin se tė ardhurat e tyre nuk janė aspak keq. Bėhet fjalė pėr vip-at e Hollivudit, “maniaket” e kėsaj tendence, qė edhe pėr njė dalje tė vetme nė publik, shpenzojnė mijėra dollarė.

    Ja se cilat janė disa nga figurat mė tė njohura tė ekranit tė madh qė pėrdorin rregullisht botox. Nga Nool Kidman, Kim Kardashian, Kylie Minogue, tė gjitha pėrdorin herė pas here botox, pasi vetė puna e tyre ėshtė e lidhur nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė me bukurinė dhe modėn.





    Nicole Kidman
    Aktorja australiane Nicole Kidman, nė moshėn 43 vjeēe, vendosi qė tė pėrdorte botox, dhe se dėshironte tė rregullonte disa rrudha tė dukshme nė ballė. Ajo herė pas here ėshtė shprehur pėr mediat se ndihet e lumtur me pamjen e saj tė jashtme, por nuk e pėrjashton kurrė mundėsinė e ndėrhyrjeve tė vogla, kryesisht nė buzė.





    Kim Kardashian
    Kim Kardashian, nė njė intervistė pėr ABC deklaroi se ka qenė e gjitha natyrale. "Nuk jam kundėr kirurgjisė plastike, kam provuar botox nė tė shkuarėn dhe ėshtė e vetmja gjė qė kam bėrė. Kardashian gjithmonė ėshtė vlerėsuar pėr bukurinė natyrale edhe pse herė pas here ėshtė kritikuar pėr kilogramėt e tepėrt. Por kjo nuk e ka penguar bukuroshen qė tė tregojė format e mrekullueshme trupore.





    Kylie Minogue
    Nė moshėn 41-vjeēare pranoi se pėrdorte botox. "Nuk jam nga ato persona qė duhet tė them se ē’duhet bėrė apo jo. Ēdokush bėn atė qė dėshiron. Dhe gjithmonė njė femėr pėrpiqet pėr mė tė mirėn. Botox-i ėshtė ajo qė kemi nė dispozicion kėto kohė, sot preferoj tė jem mė natyrale, por nė tė shkuarėn e kam pėrdorur, ka deklaruar kėngėtarja australiane.



    Cindy Crawford
    Rrėzėllitėse edhe nė moshėn 44-vjeēare, ka pranuar gjithmonė se nuk i pėlqente asgjė artificiale nė trupin e saj: "Nuk kam ndėrmend ta lėshoj veten. Pas njėfarė moshe, kremrat funksionojnė mė sė miri nė lėkurė, por pėrsa i pėrket kėsaj, e vetmja gjė qė mund tė bėjė janė injektimet me vitamina dhe kolagjeni.





    Linda Evangelista
    Ajo tashmė ėshtė 45 vjeēe dhe pėrdor botox rregullisht: “Modelet nuk janė mbinjerėzore, edhe ato plaken ashtu si tė gjithė" ka deklaruar modelja. Megjithatė ajo ėshtė shprehur se sa tė ketė mundėsi do ta pėrdorė botox-it, pasi e bėn tė ndihet mė e re nė moshė dhe e sigurt nė vete.





    Anastasia
    Kėngėtarja Anastasia, 41 vjeēe i nėnshtrohet rregullisht injeksioneve tė botox-it qė nga viti 2003 pėr rrudhat e dukshme nė pjesėn e ballit. Ajo duket gjithmonė e bukur dhe e freskėt dhe kjo pėr arsyen se herė pas here tenton tė ndėrhyjė nė zona tė caktuara. Kohėt e fundit, ajo u pėrball edhe me njė sėmundje, qė e mposhti me durim

  2. #2
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    28
    O sa kirz paskan qen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Fotot me te bukura ne bote HD
    Nga abdullah92 nė forum Galeria Fotografike
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 11-07-2012, 07:36 PM
  2. Xhamite me te bukura ne bote
    Nga abdullah92 nė forum Galeria Fotografike
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 09-02-2012, 02:07 PM
  3. Botox vajzės 8 vjeēe: “Do tė bėhet njė superstar”
    Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 27-03-2011, 12:21 PM
  4. Fotot me te bukura nga Seria A
    Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 05-04-2010, 09:25 PM
  5. 10 fotot me te bukura nga Hapesira!
    Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 14-06-2009, 03:18 PM