Sot e dua nje urim nga ju!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Sot e dua nje urim nga ju!

  Receta Gatimi

  sot jam bere me nip dhe dua tju jipja ndonji birre por ca te besh jeni shume larg dhe shume anonime.,,prandaj te paktem me uroni,po deshet hajdeni ne seman te fierit se jam per darke tek vllai im i mesem

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  [QUOTE=aliu;116172] sot jam bere me nip dhe dua tju jipja ndonji birre por ca te besh jeni shume larg dhe shume anonime.,,prandaj te paktem me uroni,po deshet hajdeni ne seman te fierit se jam per darke tek vllai im i mesem

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me jete te gjate nipēja Ali!


 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shum faleminderit reno

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Me jete te gjate , te shendetshme dhe te lumtur nipēja )

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Me jete te gjate nipi

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  urime xhaxha ! te rroj nipi
  jepja kte nga mua
  (blu si PD-ja )

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Tani po shoh temen,por me mire vone se kurre,ali te rroj nipi,jete te gjate,besoj se eshte ndjenje shume e bukur apo jo ?,dhe une do kisha shume deshire sikur te kisha nip,te isha Daj ose Xhaxha,por fatkeqsisht se kam kete fat te mrekullueshem.

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  me jete te gjate te rrite i bukur dhe i lumtur nipi. Ali

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ME JETE TE GJAT NIPI ALI ^_^  nga mua kjo

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ali me jet te gjate nipi dhe qofshi te gezuar gjithmon!

 12. #12
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  <3 <3 <3 <3

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urim per mamin..
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 05:37 PM
 2. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 3. Urim nga qendrim
  Nga boss1 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 03:53 PM
 4. Nje urim per Kosoven
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 11:07 PM
 5. Urim per mamate e reja te forumit.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-07-2008, 09:51 PM