Propozimi romantik pėr martesė (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Propozimi romantik pėr martesė (Video)

  Receta Gatimi


  Pėr dallim nga djemtė tė cilėt me propozimet kreative pėr martesė gjatė ndeshjeve, nė restorante ose nė vende tė ngjashme publike mė shumė i frikėsojnė sesa i impresionojnė tė dashurat e tyre, ka edhe tė tillė qė me kreativitetin e tyre pėr ta bėrė njė propozim tė tillė mund tė bėjnė film tė vėrtetė aksion.

  Njė befasi tė tillė Matt vendosi t’ia servojė tė dashurės sė tij Ginny. Kur vajza u rehatua nė kinema dhe po priste fillimin e filmit, filloi reklama e njė filmi tė cilin nė fakt e kishte xhiruar i dashuri i saj i cili kishte ndėrmend t’ia lypte dorėn tė atit tė vajzės.

  Filmi nė tė cilin Matt bisedon me tė atin e nuses sė tij tė ardhshme, e qė papritmas shndėrrohet nė film aksion, si dhe propozimin e reagimin e vajzės mund t’i shihni nė video.


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  woowwww...sa gje e bukur... cdo vajz e enderron

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eeee

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hahhaa sa bukur e ka bere Urime

  listes se ftuarve i shtohen dhe te gjithe ata qe ishin ne kinema apo jo

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww ^_________________^ sa bukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur ^_^

 6. #6
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  idee e bukur dhe origjinale, dhe pse njerezit ne kinema duken pak si teper aty!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PO si kur ti thoshte jo ajo hahahah

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un mendoj se ai e ka organizuar te teren! Kinemane e ka paguar qe ta shfaqe videon e tij pra live, dhe njerezit aty i ka paguar e me shokun e tij e ka bere plan me heret. Mendimi im, por sidoqofte shum bukur e ka bere

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PO me plan eshte ber ore Icemano

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Wawwwwwwwww sa e bukur!....

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ihhihhihihi, origjinale ideja , urime ēifti

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  organizim i bukur, Vajza duhet ta vlersoi dashruin e te dashurit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:09 PM
 2. Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 09:42 PM
 3. Plan 6 vjeēar pėr propozim pėr martesė (VIDEO)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 03:21 PM
 4. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM
 5. Video: Propozimi dhe Martesa ma e mirė !
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-06-2011, 06:51 PM