Dallimi mes burrave dhe grave (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Dallimi mes burrave dhe grave (Video)

  Receta Gatimi

  Kėrkimi i pėrjetshėm i burrave pėr tė gjetur sekretin deri tek zemra e njė gruaje mė nė fund u zbulua. Dhe atė, besoni ose jo, nė fushėn e sportit. Ēfarė nevojitet pėr ta fituar zemrėn e njė burri, e ēfarė tė njė gruaje na tregojnė Rafael Nadal dhe Steffi Graf.
  Tė dy gjatė lojės sė tenisit morėn nga njė ofertė pėr martesė, ndėrsa reagimet e tyre ishin tė ndryshme.

  Natyrisht kjo dėshmon mė shumė pėr sensin e tyre tė humorti sesa diē tjetėr, por disa me tė drejtė kanė filluar tė nxjerrin pėrfundime nga ky shembull.

  Kėshtu njė pėrdorues i YouTube i krahasoi pėrgjigjiet e tyre pėr tė bėrė dallimin mes burrave dhe grave


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kėrkimi i pėrjetshėm i burrave pėr tė gjetur sekretin deri tek zemra e njė gruaje mė nė fund u zbulua.
  supozim kjo ahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si do te ishte bota nen qeverisjen e grave?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-07-2013, 11:15 PM
 2. Dallimi mes tė varfėrve dhe tė pasurve
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 11:31 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 01:55 PM
 4. Oda e Burrave (E ndaluar per femra)!
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-02-2010, 02:03 PM
 5. dallimi mes lodhjes dhe plogshtis
  Nga milano nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2008, 09:34 AM