Profesioni sipas horoskopit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Post Profesioni sipas horoskopit

  Receta Gatimi  Profesioni sipas horoskopitNėse fati ėshtė i shkruar tek yjet, atėherė pėr ēdo shenjė tė horoskopit duket se ėshtė njė punė mė e pėrshtatshme se tė tjerat. Ja kush janė ato:

  Dashi – Personat e kėsaj shenje janė impulsivė dhe nervozohen shpejt. Puna ideale pėr ta ėshtė boksier.(iceman ankohu po deshe .. )

  Demi – Personat e kėsaj shenje janė konkretė dhe me kėmbė nė tokė. Puna ideale pėr ta ėshtė njė programues dasmash.(smocking..)

  Binjakėt - Personat e kėsaj shenje janė tė zgjuar dhe simpatikė. Puna ideale pėr ta ėshtė showman.(un )

  Gaforrja – Personat e kėsaj shenje janė tė duruar dhe tė rezervuar. Vėzhgojnė me kujdes ambjentin nė tė cilin ndodhen, por qėndrojnė tė shkėputur. Puna ideale pėr ta ėshtė puna e zyrės. (Kliton...ulkina..)

  Luani – Personat e kėsaj shenje janė tė fortė, ambiciozė dhe tė lindur pėr tė qenė udhėheqės. Puna ideale pėr ta ėshtė tė bėjnė shefin. (Majdi )

  Virgjėresha – Personat e kėsaj shenje janė shumė tė saktė nė atė qė bėjnė dhe janė praktikė. Puna ideale pėr ta ėshtė kimisti ose kėrkuesi shkencor.

  Peshorja – Personat e kėsaj shenje janė tė qetė dhe gjithmonė gjejnė kompromisin. Urrejnė debatet e ashpra. Puna ideale pėr ta ėshtė arkitekt.

  Akrepi – Personat e kėsaj shenje janė shumė tė mbyllur. Kanė ndjenja shumė tė forta qė mund t’i krijojnė konfuzion. Puna ideale pėr ta ėshtė aktor teatri.

  Shigjetari – Personat e kėsaj shenje janė shumė tė lėvizshėm. Kanė shumė miq dhe jetojnė shumė aventura. Puna ideale pėr ta ėshtė pilot ose shofer.

  Bricjapi – Personat e kėsaj shenje janė kokėfortė. Nėse e tradhton nuk ka mėnyrė tė tė falė. Puna ideale pėr ta ėshtė gjykatės.

  Ujori – Personat e kėsaj shenje janė tė pavarur dhe kreativė. Nuk janė shumė tė disiplinuar. Puna ideale pėr ta ėshtė artist. ( ReniX )

  Peshqit – Personat e kėsaj shenje janė tė turpshėm dhe ėndėrrimtarė. Puna ideale pėr ta ėshtė shkrimtar.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAhaha i ke ren pikes me ket

 3. #3
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Peshorja – Personat e kėsaj shenje janė tė qetė dhe gjithmonė gjejnė kompromisin. Urrejnė debatet e ashpra. Puna ideale pėr ta ėshtė arkitekt.


  te qete????
  kompromis???
  arkitekt????????????????

  un kshu?????

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  edhe me mua i ke qen pikes

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Belina
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Eshte nje parashikim i vertete ,dhe fakti qe jam ne nje pozicion pune si citohet tek Luanet e verteton mese miri..Ju pershendes!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Virgjėresha – Personat e kėsaj shenje janė shumė tė saktė nė atė qė bėjnė dhe janė praktikė. Puna ideale pėr ta ėshtė kimisti ose kėrkuesi shkencor.

  e para poo... ndersa e dyta

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhahaha labe mire e tha Majdi i ke rene pikes

  tamon puna mu anku

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Puna ideale pėr ta ėshtė boksier. ( hahahahahahahahaha boksier tkam braq )

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gaforrja – Personat e kėsaj shenje janė tė duruar dhe tė rezervuar. Vėzhgojnė me kujdes ambjentin nė tė cilin ndodhen, por qėndrojnė tė shkėputur. Puna ideale pėr ta ėshtė puna e zyrės.

  Duroj shume, kam nerva si i thone ...por puna zyres jo per mua ....

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Peshqit – Personat e kėsaj shenje janė tė turpshėm dhe ėndėrrimtarė. Puna ideale pėr ta ėshtė shkrimtar.

  hahahahahahah mos i beso po deshe!

 11. #11
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Peshqit – Personat e kėsaj shenje janė tė turpshėm dhe ėndėrrimtarė. Puna ideale pėr ta ėshtė shkrimtar.

  hahahahahahah mos i beso po deshe!
  te pershtatet goxha ;D

  Habitem si i lexoj keto temat e horoskopit

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  te pershtatet goxha ;D

  Habitem si i lexoj keto temat e horoskopit
  hahahhahahaha,me falni?...por ju ku e dini nese me pershtatet?...

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Binjakėt - Personat e kėsaj shenje janė tė zgjuar dhe simpatikė. Puna ideale pėr ta ėshtė showman.(un ), kjo po qe qenga esakte, me ne fund

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Binjakėt - Personat e kėsaj shenje janė tė zgjuar dhe simpatikė. Puna ideale pėr ta ėshtė showman.(un ), kjo po qe qenga esakte, me ne fund
  pse horoskop do si do postoj un

  ca date ke lind ti ?

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Jo po ta dije Erinda se ishan binjaket ajo, ne maj

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shan ajo binjakeeet ? pa te vi cik te vi

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shan ajo binjakeeet ? pa te vi cik te vi
  Na tha qe ju te dy jeni inatcinj, se jeni shenja binjakeve

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  su besoj llafeve un..te vi te ma thot ktu ...ne sy !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si i perjetojme ndarjet sipas Horoskopit!...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-07-2013, 07:41 PM
 2. Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 16-10-2012, 11:15 PM
 3. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 08:27 PM
 4. Sportet sipas shenjave tė horoskopit
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 10:45 PM
 5. Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 10:07 PM