Nje pershendetje e vecant shkon per..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 122
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Thumbs up Nje pershendetje e vecant shkon per..

  Receta Gatimi

  Te gjith ju ēuna e goca.. duke filluar nga Iceman,Renix,Majdi,Bessy,Klinton,Daku,Labja,Ulkina ,Erina,Kuklla,Ditixx‎ e disa te tjer qe nuk me kujtohen emrat (sorry.. :s) shum pak ju njoh (por per aq pak sa ju njoh jeni persona te vecant per mua!) kam shum respekt per ju! You're The Best...!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  faleminderit shum albanianboy veq mu me paske harru pa pershendetje sido qof, te pershendes ty shum

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje pershendetje dhe per ty ABoy

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore ku ke pas qen me pun me perpara ti

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Megjithse as une nuk isha ne liste,eshte gjest i bukur kjo pershendetje..Flm

 6. #6
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit, dhe un te pershendes ty dhe gjith te tjeret!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Nje pershendetje e vecante per te gjithe vajzat e forumit....

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  faleminderit ruthi te pershendes edhe un ty dhe gjith te tjeret...

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  T`pershendes edhe un ty braq, njėshe je !

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Obobo.. ke paskam harruar dy gocat nder me te mrekullueshmet! me falni shum.. nuk me jan kujtuar emrat sinqerisht Por ja qe jam ketu dhe temen kot nuk e bera por e kisha nje qellim.. ja ku vjen dhe kjo pershendetje e vecant per ty Urtesia dhe per ty Ruthi! My Dear Friends! Edhe nje per ju shoqerisht! nuk ka perse te me falenderoni..

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  hahah...Ska gje Alb boy sepse jemi te shkathta vete ne cupat.....te pershendes dhe une ty!..

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  pershendetje dhe per ty albanianboy me mir vone se hiq haha pak shaka..

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendetje per te gjith cuna dhe goca te keti forumit jeni 1-she fare:

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ruthi Lexo postimin
  hahah...Ska gje Alb boy sepse jemi te shkathta vete ne cupat.....te pershendes dhe une ty!..
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  pershendetje dhe per ty albanianboy me mir vone se hiq haha pak shaka..

  hahahahaha ju flm shumm... sme jeni kujtuar perzotin ju kerkoj ndjes ( kshu qe duhet te me falni se jam cun i mire )
  Me pelqen shoqeria juaj Edhe pse nuk mundem te hyj shpesh her ne forum me e rendesishmja eshte qe e gjej kohen te pakten per tju pershendetur juve qe jeni te mrekullueshem si cunat dhe gocat qe kam njohur deri me tani!

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  flm albano ...dhe un te pershedes ty
  nje pershendetje shkon per MATUREN ME TE MIR NE SHQIPERII ( qe esht klasa ime )

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  pershendetje shkon per te gjithe ju..sidomos per Rrugacin e Vogel qe nuk e kam pare me rrotull...

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shuuum flm per pershendetjen albanianboy respekte dhe nga ana ime

 18. #18
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje ehe nga ana veriore e Kosoves te cillen e keni harruar ju shoqeria e forumit fare :S

  pak shaka ju prsh tgjithve...

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nje pershendetje per ty urtesia se je tani ne forum

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  flm pershendetje dhe per ty erinaa..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:06 PM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 01:21 AM
 3. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 10:35 AM
 4. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 06:45 AM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 09:24 AM