Nje pershendetje e vecant shkon per..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 120
 1. #101
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Per auroren se nuk e takoj on sa inattttttttttttttt
  edhe mua shuuuume inattt me vjen qe nuk te gjej on asnjehere moj rrushe....

 2. #102
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Per Erinen kete muaj, e din vete pse !!!

 3. #103
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Vetem une jam online keshtu qe per ata qe nuk jane ne linje

 4. #104
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  Per Erinen kete muaj, e din vete pse !!!
  faliminderit shummmmmm landi je shume i kujdesshem

  ps.arjol mirmbrema dhe un jam on tani

 5. #105
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Lirenti.com!

 6. #106
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,435
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Lirenti.com!
  o ku je nena Tereze bre!!

  haha! Edhe une t'pershendes ty, veten, antaret e forumit edhe 1 daje n'Amerike!

 7. #107
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ku je o kokrra e kosovarit o buburec

 8. #108
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ku keni humb mor popull?

  Kudo qe t6e ndodheni ju uroj tja kaloni mire, pushime te mbara.

 9. #109
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,435
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ku je o kokrra e kosovarit o buburec
  hahaha! Ee gurbeti njeri

  Faleminderit shume! Te pershendes edhe une ty, te gjithe antaret e forumit dhe te gjithe ata qe me duan dhe i dua

 10. #110
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  180
  Reputacioni
  10
  Pėrshėndes tė gtjithė antarėt e forumit tė kalojnė pushime sa mė tė kėndėshme.

 11. #111
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Pershendetje te Gjitheve .... ( kush ka ngel )

 12. #112
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,435
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  u ktheva edhe une! Kam bere goxha pushime k'saj radhe!

  Ju pershendes te gjitheve!

  Mima edhe ty te pershendes, meqe qenke kthyer edhe ti

 13. #113
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,503
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pershendetje te Gjitheve

 14. #114
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Pershendetje te gjitheve...
  Pas nje periudhe te gjate rikthehem perseri prane jush.
  Kalofshi nje mbremje te kendeshme.

 15. #115
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  10
  Nje pershendetje per te gjithe antaret

 16. #116
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  Pershendetje per te gjithe
  Uroj te jeni mire

  - - - Updated - - -

  Pershendetje per te gjithe
  Uroj te jeni mire

 17. #117
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  pershendetje te gjithve,uroj te jeni mire,dhe tja kaloni sa me mire

 18. #118
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,435
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  pershendetje per te gjithe edhe pse keni humbur fare!

 19. #119
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ju rujt zoti kudo ndodheni.
  ice o kokrra e kosovarit ku je o bal

 20. #120
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,435
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ju rujt zoti kudo ndodheni.
  ice o kokrra e kosovarit ku je o bal
  hahaha

  Gjall je ti a

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456

Tema tė ngjashme

 1. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:06 PM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 01:21 AM
 3. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 10:35 AM
 4. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 06:45 AM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 09:24 AM