Si te hysh ne bisede me nje femer


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e billyG88
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si te hysh ne bisede me nje femer

  Receta Gatimi

  disa djem pasi kane njohur nje femer nuk dine se cfare te bisedojne me ate dhe si ta terheqin femren me ane te komunikimit pra nk dine si ta bejne per vete.jepni dhe ju sugjerimet tuaja se,si dhe per cfare duhet folur me nje vajze ne menyre qe per te mos jesh thjesht nje djale i bezdisur dhe i merzitshem

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  billyG88 te paskan hyr hallet ..
  Kjo qe ti thua , varet nga vajza ne fjal !!!...
  ka vajza qe terrhiqen nga komplimentat qe i ben
  ka vajza qe i terrheq ana jote e brendshme (..dhe ti ate do shpalosesh..)....te tjera muskujt e tu ..(dhe ti ate do tregosh ).......vajza te tjera menyra si ti shprehesh , si arsyeton...ose te tjera behen per vete me gjeste romantike ......me pak fjal , do i flasesh gjuhen qe ajo flet !!!!
  per kte hallin tend , na thuaj pak a shum cf tipi ka ajo , dhe kshu ndoshta te ndihmojm me teper

  mua personalisht me terrheq me teper nje djal qe afrohet pa qellime ( e kupton besoj se per cf qellimesh e kam ) ...dhe biseda nis me "sherr". lojra fjalesh.....apo shaka ....!

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  meshkujt asnjehere nuk e din celsin per te hapur nje bised me nje femer....jane si ato kokoshkat e misrit...kur hyjne ne bised...ja kercasin nje fjale pllaffffff pa lidhje...me mire mos thuaj asgje...

  menyra me e mire,eshte thjesht ta perkethesh boten dhe gjuhen e saj me sy...me shpirt....se me fjale...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Veshtire e ke Billy sidomos me keto femrat qe shef verdall !

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e na qe s'dim, cka me bo?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Bisede VETEM me 3 fjale ! ! !
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1531
  Postimi i Fundit: 12-01-2016, 04:28 PM
 2. Nje Femer.....
  Nga Auroraa nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 16-01-2014, 11:20 PM
 3. Katėr rregulla pėr njė fjalim, bisedė dhe diskutim tė pėrkryer
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 02:30 PM
 4. Katėr rregulla pėr njė fjalim, bisedė apo diskutim tė pėrkryer
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 10:50 AM
 5. Si Ti Hysh Dikujt Ne Pc Prej Msn-se :wink:
  Nga Altin111 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 02:59 PM