14 Gjera Qe Nje Mashkull Nuk Di Per Nje Femer ....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Djallėzore 14 Gjera Qe Nje Mashkull Nuk Di Per Nje Femer ....

  Receta Gatimi


  1 – Nje Femre i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofenduesit Vetem Qe Te Perkedhelet…
  2 – Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje..
  3 – Vdesin Fare Kur i Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ]..
  4 – Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot…
  5 – Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh…
  6 – Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi…
  7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte..e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote..
  8 – Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke..Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel..
  9 – Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben…
  10 – Dhe Nese Nuk e Kerkon..Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate…
  11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije…
  12 – Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne…
  13 – Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C’do Sekond…
  14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti… ^_*

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Jan budalliqe , keto nuk ndodhin asnjher

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kto budallalliqeeeeee?????????
  ato jan te gjitha te verteta majdi ...por qe ta kuptosh duhet te jesh femer

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E pra i mendoni per vete

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti… ^_*
  Kjo kohet e fundit nuk ekziston po ndodh e kunderta femra ben apin e para

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  superrrrrr te verteta

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije…

  me pas dit ma heret ket sen sidoqofte faleminderit per keto info labe

 8. #8
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte..e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote..

  ihaaaaa me ktheve 3 vite pas me ketė 7-shin... ishim ne qytet ... binte borė ...(ish) e dashura ime rudhte krahet nga te ftohtit... unė menjher i dhash gjumpin tim ... pas ca kohesh jemi ndar... dhe tash krejt vonė e takoj rastesisht.. me flet dhe me thotė !!?

  Ende se kam harruar momentin kur ti me dhe Gjumpin

 9. #9
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe ne djemt duhet falenderojm per kto qe na i tregove per femrat ca si kemi ditur... flm e #-ta tingellon kendshem un timen gjithmon e therras My Princes

  bravo Labja

 10. #10
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e #-ta - e 3-ta

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

  1 – Nje Femre i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofenduesit Vetem Qe Te Perkedhelet…
  2 – Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje..
  3 – Vdesin Fare Kur i Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ]..
  4 – Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot…
  5 – Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh…
  6 – Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi…
  7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte..e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote..
  8 – Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke..Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel..
  9 – Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben…
  10 – Dhe Nese Nuk e Kerkon..Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate…
  11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije…
  12 – Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne…
  13 – Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C’do Sekond…
  14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti… ^_*
  shume te verteta

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te gjitha jane shume po shume te verteta

 13. #13
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  1 – Nje Femre i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofenduesit Vetem Qe Te Perkedhelet… (Varet)....

  2 – Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje..(kjo eshte e vertet)

  3 – Vdesin Fare Kur i Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ].. (mua te pakten nuk me pelqen,me pelqen ne emer)...

  4 – Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot… (no coment)...

  5 – Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh…(hahahhaha ok,no coment edhe ketu)....

  6 – Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi…

  7 – Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte..e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote....

  8 – Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke..Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel....(hahahha e vertet)

  9 – Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben…

  10 – Dhe Nese Nuk e Kerkon..Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate…

  11 – Pelqejne Te Sillen Si Femije… poooo (kjo ndoshta na "denon' paksa)

  12 – Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne…...)ndonjehere edhe harrojne)

  13 – Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C’do Sekond…

  14 – Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare…Ne Dore e Ke Gjithcka Ti… (sigurisht!!!!)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 176
  Postimi i Fundit: 19-11-2014, 11:38 PM
 2. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM