Kompiuteri desktop i Hannspree


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kompiuteri desktop i Hannspree

  Receta Gatimi

  Hannspree ka nxjerrė nė treg kompiuterin desktop SN22A1, njė model qė ka parametra tė larta dhe pėr mė tepėr edhe njė ēmim tė lirė.


  Bėhet fjalė pėr njė kompiuter qė operon me sistemin Microsoft Windows Home Premium, me njė ekran 21.5-inch me prekje tė shumfishtė, ka njė procesor Intel dual-core D510 1.66GHz, 3GB/RAM, njė memorje e integruar 320 GB, lexues i kartės sė memorjes, katėr porta USB-je, WiFi, Bluetooth dhe njė kartė e integruar 1.3 megapiksel.

  Ky kompiuter desktop i Hannspree ėshtė aktualisht nė treg dhe ēmimi i tij ėshtė 574 dollarė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa i bukur qenka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kompiuteri fiket?
  Nga gjovi nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-10-2008, 07:04 PM
 2. Si te heqim KOMPLET Norton Antivirus nga kompiuteri
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2007, 12:05 AM
 3. Kompiuteri 1 Milion Dollarė (foto)
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-05-2007, 04:54 PM
 4. [TUT]Guida pėr asembimin e njė kompiuteri
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2007, 06:12 AM