Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1

  Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata

  Receta Gatimi  Turp!!!!!!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Elvana me pelqen, por do doja ta fitonte Era Rusi.


 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po mir eshte nuk ishe edhe shum keq

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Elvana kendon bukur e ka meritu

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Si me iku ky pa e pare...

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje her ishte djal tani eshte ber femer

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ehhh erinaa un e shikoja emrin thash fituan te dyt bere mir nje permirsim te vogel...

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  Ehhh erinaa un e shikoja emrin thash fituan te dyt bere mir nje permirsim te vogel...
  jo moj motra po se ke par mir mbase ,se A ka qen ne rruge

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Mbase ka filluar te mar gjumi tani ty... Motra ky emri dallon elvan, elvana

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  Mbase ka filluar te mar gjumi tani ty... Motra ky emri dallon elvan, elvana
  jo mi sa erdha un hahhahah mir po un ta spjegova se germ (A) ishte duk ardh hahahha urtesia te pershendes shum

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Po tani te kuptova ...

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  elvana me pelqeu shum e mertonte plotesisht fitoren

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Videoklipi i ri i Elvana Gjata - Gjaku Im
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 09:43 PM
 2. Elvana Gjata nė Dancing With the Stars
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 01:50 PM
 3. Elvana Gjata me videoklip te ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 03:38 AM
 4. Fituesja e Top Fest 4 (dėgjo/sharko)
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 07-07-2007, 03:16 PM

Etiketat pėr kėtė Temė