Ndarja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Ndarja

  Receta Gatimi

  Si tė organzoni ndarjen nga partneri

  1. Zhdukja e qetė

  Mėnyrė mė e zakonshme e ndėrprerjes
  s lidhjes ėshtė ajo e ngadalshme,
  e qetė duke u larguar gradualisht dhe duke shpresuar
  se partneri do t'ju harroj apo do ta gjej dikė tjetėr.
  Si arsyetim gjeni se jeni shumė tė zėnė me punė,
  smundeni tė dilni etj. Kėshtu bėni gjithēka qė me
  partnerin tuaj ta mbani distancėn.
  Nuk lajmėroheni nė telefon, e ndėrroni numrin etj.
  Duhet tė kihet parasysh se kjo metodė
  funksionon vetėm te lidhjet e shkurta,
  qė kanė zgjatur vetėm 2-3 muaj.

  2. Ndarja sy mė sy

  Shumė psikologė pajtohen se mėnyra
  mė e mirė e ndarjes ėshtė kur tė ulet ēifti sy mė sy
  dhe qetė, por me vendosmėri i sqarohet partnerit
  se asgjė personale kudėr nuk keni, mirėpo problemi
  ėshtė se lidhja nuk funksionon. Lamtumirė,
  dhe mos lini ura prapa vetes. Kjo ėshtė mėnyra
  mė e mirė pėr ta liruar edhe partnerin.

  3. Gėnjeshtrat

  Ėshtė zgjidhje e vėshtirė, por ndonjėherė
  gėnjeshtra ėshtė mė e mirė se realiteti i hidhur.
  P.sh ėshtė mė mirė tė shpikni
  diēka dhe tė thuani se:
  " kam gjetur dike tjetėr dhe dua tė jem me tė"
  se ta thuani tė verėtetėn e hidhur tė llojit:"
  mė me dėshirė do tė fleja nė shtallė se sa tė hy
  sėrish me ty nė shtratė". Nėse pėrcaktoheni tė
  zgjedhni gėnjeshtrėn qė ėshtė e lehtė dhe pėr tė
  cilėn edhe partneri do tė kuptoj se nuk ėshtė arsye
  e vėrtetė, duhet tė jeni tė vendosur. P.sh: "nuk jam
  i gatshėm tė obligohem", apo "dua tė pėrcaktohem
  pėr karierė nė punė". Shumė vėshtirė e ka partneri
  qė tė mos i pranoj kėto arsyetime.

  4. Ndarrja rreth e rrotull

  Shpesh ndodh te shumė ēifte qė ndarrja
  tė zgjasė mė gjatė se vet lidhja nė dashuri.
  Edhepse njėri nga partnerėt nuk e do mė tjetrin,
  gjen arsye tė stilit, "nuk dua ta lėndoj".
  Thjesht i frikohet ndjenjės sė fajėsisė dhe
  me kėtė mendon se bėnė punė tė madhe duke
  vazhduar qė ta mbaj lidhjen tė paralizuar.
  Nė tė shumtėn e rasteve kjo ėshtė ndarje mė
  e dobėt e mundshme, dhe njė gjė tė kėtillė
  vėrtet nuk e merriton njeriu me tė cilin i ke
  ndarė madje sė paku edhe njė muaj tė vetėm
  tė jetės sate. Shumė mė tepėr ka pėr ta ēmuar
  vendosmėrinė tėnde atėherė kur tė kthjellėt dhe
  kupton se vėrtet vėrtet ka mbetur shumė pak nė
  atė lidhje, se sa njė ditė papritmas tė vetėdijėsohet
  se pikėrisht ju jeni personi qė ia keni shkatėrruar jetėn
  ngase e keni mbajtur lidhjen tė paralizuar vetėm duke aktruar!
  Ndoshta ju kujtohen filmat brazilian apo seritė tjera tė
  dobėta ku partnerėt ndahen 17 herė brenda
  vetėm njė muaji, dhe nė fund lidhja
  pėrfundon me armiqėsi tė ndėrsjellė!

  5. Ndarja agresive - shpėrlarja!

  Kėtė mėnyrė tė ndarrjes zakonisht
  e zgjedhin personat jo tė sinqertė dhe
  me natyrė frikacaku. Unė kėtė e quaj
  edhe ndarja e qyqes! Ja si ndodh njė ndarje e tillė tipike:
  Vazhdimisht kritikon partnerin, ia hedhė fajėsinė,
  i cakton kėrkesa tė pamundshme,
  ėshtė vetjak dhe posesiv, mashtron prapa
  shpinde dhe vazhdimisht e ndėrron sjelljen e vet!
  Tė gjitha kėto ndodhin ngase partneri qė e dėshiron
  ndarrjen nuk ka siguri ne vete se a ėshtė i
  qėlluar vendimi pėr kėtė gjė!

  6. Ndarja nė vende publike!

  Asnjėherė nuk guxoni qė ndarrjen
  ta ndėrmerrni para njerėzve tjerė tė pranishėm.
  Ēkado qė ju ka ndodhur, pa marrė parasysh si ndiheni,
  mos u ndani para njerėzve tjerė. Kjo mund tė shkaktojė
  shumė plagė te partneri i juaj, mund tė ndikoj qė ta humb
  vetbesimin dhe tė vdes emocionalisht! Le tė jetė vendi i qetė,
  ju tė dy dhe assesi kafeteria, lokalet ku janė
  tė pranishėm tė tjerėt etj. Atėherė partneri nuk
  do tė jetė nė gjendje edhe tė bisedoj lirshėm me
  ju edhe tė pėrkujdeset pėr emocionet e veta nė
  atė ēast.
  Edhepse shumė lidhje fillojnė nė vende publike si
  punė, kafeteri, stadionė, kinema, kėto nuk janė
  vende tė mira pėr ndarrje.

  7. Mundohuni t'ia shpėtoni fytyrėn partnerit

  Me kėtė dua tė them se edhepse nuk
  gjeni mė asgjė qė do t'ju mbante nė lidhje
  me partnerin, mundohuni qė sė paku pjesėn
  tuaj tė fajit ta merrni pėrsipėr. Ėshtė shumė
  lehtė tė lėndohet dikush qė vėrtet ju do apo ju ka dashur.
  Pa e marrė parasyshė arsyen pse dėshironi tė ndaheni,
  duhet tė keni rrespekt si ndaj njė krijese njerėzore
  tė pėrbėrė nga emocionet, dėshirat, ėndėrrat etj.
  Pikėrisht sikurse edhe ju. Mos u bėni pra egoist,
  nėse tashmė keni vendosur pėr diēka tė tillė.

  Ēka pas ndarrjes

  Periudha pas ndarrjes ėshtė mjaftė e komplikuar.
  Menjėherė fillon tė ndihet e zbrazėt egoja.
  Ndihet njė llojė melankolie, kujthen ēastet e mira.
  Ndihet edhe ndjenja e fajėsisė, ndjenja e dėshtimit!
  Secili partner e ndjen kėtė. Gjithēka ėshtė ndėrprerė,
  s'ka mė thirrje telefonike, s'tė mundon mė askush
  apo e ke liruar dike qė s'ka dashur mė tė jetė me ty.
  Ėshtė shumė me rėndėsi qė nė muajin e pare
  tė pėrmbaheni nga marrėzirat, sė paku derisa
  tė qetėsohen gjėrat. Ja ēka nuk do tė duhej tė bėni:


  • Mos u jep kur ta takosh. Nėse tė dhemb
  dhe tė qahet, mos e bėjė para partnerit.
  Mos ia nxij jetėn me gjėra tė tilla partnerit dhe tė tjerėve. Qaj kur je vetėm.
  • Mos rri vetėm nė kujtime, mos!
  Mundohu tė argėtohesh deri nė maksimum.
  • Mos e luaj rolin e psikopatin dhe
  tė sjellėsh vendim qė tė mos ia len vendin vend!
  • Mos e lut asnjėherė qė tė t'kthehet.
  Mund tė ndodh qė tė kthehet po nuk kjo
  asgjė nuk do tė ndryshoj nė lidhjen tuaj!
  • Ėshtė dobėsi tejet e madhe njerėzore
  qė nė shenjė hakmarrjeje t'ia kthesh gjėrat qė t'i ka
  dhuruar gjatė lidhjes apo t'i kėrkosh gjėrat qė ia ke dhuruar!
  Ja njė ide, nėse bash nuk tė duhen pas njė kohe,
  mund t'i falėsh dikuj tjetėr apo dhe t'i shet?
  Ėshtė shumė mė e ndershme.
  • Mendo ēastet e mira por asnjėherė mos
  jeto nė tė kaluarėn duke ia pėrsėritur vetes
  se keni mundur tė jeni ēift i mrekullueshėm.
  Nėse keni qenė ēift i mrekullueshėm kjo nuk do tė
  thotė qė edhe keni mundur tė mbeteni tė tillė.
  Gjithēka e ka kohėn e vetė. Ėshtė shumė vėshtirė,
  po aq sa mundeni pėrqėndrohuni nė ardhmėri.
  • Nėse je ndarė nga partneri, dhe tash ndihesh i/e lėnduar,
  i/e braktisur, mos gabo tė kontaktosh me shoqen/shokun
  e ish partnerit apo nė raste ekstreme motrėn/vėllaun e tij (saj)!
  Kjo vėrtet tregon dobėsinė e shpirtit tė njė njeriu qė
  tash ėshtė nė gjendje tė hakmirret nga urrejtja.
  Nė fund gjithēka do tė kuptohet dhe asgjė nuk
  do tė arrihet me kėtė. Me ketė vriten edhe ato
  ēaste tė bukura nė kujtesėn e partnerit!
  Kjo ėshtė dobėsi qė as vetes nuk do tė mund t'ia fal njeriu.
  • Fol edhe mė tej me simpati pėr partnerin.
  Nėse jo sė paku fol natyrshėm pėr tė me tė tjerėt.

  Mos perhap gėnjeshtra dhe shpifje. Edhe kjo
  ėshtė marrėzi qė nuk falet ngase sidoqoftė,
  ish partneri ytė mbetet ende pjesė e jetės sate.
  • Mos iu hedh nė pėrqafim dikuj tjetėr me
  shpresė se do tė zėvendėsoj atė qė tė mungon.
  Shpesh kėto lidhje pėrfundojnė tmerrėsisht keq.

  Prit, vėshtro, buzėqeshu. Patjetėr do tė del dikush
  qė do ta kthejė buzėqeshjen.
  • Dilni nė shėti me shokė apo shoqe nė shėti miqėsore.
  Mos i lodhni me problemin tuaj. Mos u arsyetonis e e
  keni patur mirė sė bashku por se dini se ēka ka ndodhur.
  Vetėm thuani dhe mendoni se kjo ėshtė gjėja mė e mirė
  momentalisht pėr ju. Kushedi pse ėshtė mirė.
  • Qėrasni ēdo ditė veten me nga njė ēokoladė.
  Mund ta ndėrroni pak pamjen tuaj tė flokėve,
  veshjes po jo tė ndėrmerrni ndryshime drastike.
  • Mundohuni qė nė zemrėn tuaj tė mbeteni miq
  tė vėrtet me ish partnerin. Bisedoni vetėm me
  miqtė mė tė ngushtė qė vėrtet ju kuptojnė.
  • Nėse mundeni qani mirė kur tė mbeteni vetėm.
  Kjo vėrtet ndihmonė. Pra mbani mend,
  vetėm kur tė mbeteni vetėm.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Mbani mend edhe kėto statistika

  1. Sė paku 15 njerėz nė botė ju
  duan nė njėfarė mėnyrė.
  2. Pa ty, dikush ndoshta nuk
  do tė mund tė jetoj.
  3. Ēdo natė dikush mendon
  nė ty para se tė flej.
  4. Dikush pėr tė cilin/ėn as
  qė din qė ekziston tė dashuron.
  5. Kur mendon se ke bėrė kabim
  tė madhė, sė paku diēka e mirė del nga ai gabim
  6. Sė paku pesė njerėz nė botė tė
  duan aq shumė sa qė do tė jenė nė gjendje tė vdesin pėr ty.
  7. Arsyeja e vetme qė dikush
  do tė tė urrente ėshtė vetėm e
  vetėm se ai dikush dėshiron tė bėhet sikur ti
  8. Buzėqeshjet tua mund
  t'i sjellin lumturi shumė njerėzve tjerė.
  9. Pėr dike ti je gjithēka nė botė.
  10. Je i/e veēantėė dhe njė.
  Kurrė mė nuk do tė ekzistoj dikush tjetėr si ti! "

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  faleminderit labja. un per veten time pajtohem. me opsionin 2

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po dhe un me piken 2 jam dakort....kurse nga kto posht

  • Mos u jep kur ta takosh. Nėse tė dhemb
  dhe tė qahet, mos e bėjė para partnerit.
  Mos ia nxij jetėn me gjėra tė tilla partnerit dhe tė tjerėve. Qaj kur je vetėm.
  • Mos rri vetėm nė kujtime, mos!
  Mundohu tė argėtohesh deri nė maksimum.
  • Mos e luaj rolin e psikopatin dhe
  tė sjellėsh vendim qė tė mos ia len vendin vend!
  • Mos e lut asnjėherė qė tė t'kthehet.
  Mund tė ndodh qė tė kthehet po nuk kjo
  asgjė nuk do tė ndryshoj nė lidhjen tuaj!
  • Ėshtė dobėsi tejet e madhe njerėzore
  qė nė shenjė hakmarrjeje t'ia kthesh gjėrat qė t'i ka
  dhuruar gjatė lidhjes apo t'i kėrkosh gjėrat qė ia ke dhuruar!
  Ja njė ide, nėse bash nuk tė duhen pas njė kohe,
  mund t'i falėsh dikuj tjetėr apo dhe t'i shet?
  Ėshtė shumė mė e ndershme.
  • Mendo ēastet e mira por asnjėherė mos
  jeto nė tė kaluarėn duke ia pėrsėritur vetes
  se keni mundur tė jeni ēift i mrekullueshėm.
  Nėse keni qenė ēift i mrekullueshėm kjo nuk do tė
  thotė qė edhe keni mundur tė mbeteni tė tillė.
  Gjithēka e ka kohėn e vetė. Ėshtė shumė vėshtirė,
  po aq sa mundeni pėrqėndrohuni nė ardhmėri.
  • Nėse je ndarė nga partneri, dhe tash ndihesh i/e lėnduar,
  i/e braktisur, mos gabo tė kontaktosh me shoqen/shokun
  e ish partnerit apo nė raste ekstreme motrėn/vėllaun e tij (saj)!
  Kjo vėrtet tregon dobėsinė e shpirtit tė njė njeriu qė
  tash ėshtė nė gjendje tė hakmirret nga urrejtja.
  Nė fund gjithēka do tė kuptohet dhe asgjė nuk
  do tė arrihet me kėtė. Me ketė vriten edhe ato
  ēaste tė bukura nė kujtesėn e partnerit!
  Kjo ėshtė dobėsi qė as vetes nuk do tė mund t'ia fal njeriu.
  • Fol edhe mė tej me simpati pėr partnerin.
  Nėse jo sė paku fol natyrshėm pėr tė me tė tjerėt.

  Mos perhap gėnjeshtra dhe shpifje. Edhe kjo
  ėshtė marrėzi qė nuk falet ngase sidoqoftė,
  ish partneri ytė mbetet ende pjesė e jetės sate.
  • Mos iu hedh nė pėrqafim dikuj tjetėr me
  shpresė se do tė zėvendėsoj atė qė tė mungon.
  Shpesh kėto lidhje pėrfundojnė tmerrėsisht keq.

  Prit, vėshtro, buzėqeshu. Patjetėr do tė del dikush
  qė do ta kthejė buzėqeshjen.
  • Dilni nė shėti me shokė apo shoqe nė shėti miqėsore.
  Mos i lodhni me problemin tuaj. Mos u arsyetonis e e
  keni patur mirė sė bashku por se dini se ēka ka ndodhur.
  Vetėm thuani dhe mendoni se kjo ėshtė gjėja mė e mirė
  momentalisht pėr ju. Kushedi pse ėshtė mirė.
  • Qėrasni ēdo ditė veten me nga njė ēokoladė.
  Mund ta ndėrroni pak pamjen tuaj tė flokėve,
  veshjes po jo tė ndėrmerrni ndryshime drastike.
  • Mundohuni qė nė zemrėn tuaj tė mbeteni miq
  tė vėrtet me ish partnerin. Bisedoni vetėm me
  miqtė mė tė ngushtė qė vėrtet ju kuptojnė.
  • Nėse mundeni qani mirė kur tė mbeteni vetėm.
  Kjo vėrtet ndihmonė. Pra mbani mend,
  vetėm kur tė mbeteni vetėm
  .

  jam dakort me te teraaaa

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit labe

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ekzistojmė! Tė ekzistosh domethėnė ta ndjesh dhimbjen dhe gėzimin qė vjen nga ekzistenca! Tė gėzohesh domethėnė ta tejkalosh gjendjen e dhimbjes. Po cila zemėr njerėzore jeton pa e ndier kurrė dhimbjen qė shkaktohet nga largėsia e asaj qė do? Cili shpirt jeton pa e ndier kurrė vetminė e jetės sė kėsobotshme? Cila zemėr jeton e ndarjen s’e pėrjeton? Aty ku fillon largėsia, aty fillon ndarja. Largėsia nė kuptimin fizik i ndanė veē trupat. Largėsia nė kuptimin tejfizik i ndanė shpirtrat. Largimi sjell ndarjen e ndarja dhimbjen...

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Bised e nje vajze dhe nje djali pas ndarjes ( anglisht )

  Girl:Your new Girl Friend is pretty.(Girl thinks in mind:is she really pretty then me?).
  Boy: Ya she is (Boy think in mind: but your are still the most beautiful girl i know)
  Girl: I heard that she is funny & amazing (Girl thinks in mind:all the stuff i wasn't)
  Boy: Sure she is (Boy think in mind:but she is nothing compared to you)
  Girl: Well i hope you both last(Girl think in mind: we never did)
  Boy: I hope we do too(Boy think in mind: What happen to me and you?)
  Girl:well i gotta go(Girl thinks in mind: before i start to cry)
  boy:ya me too(Boy thinks in mind: i hope you don't cry)
  Girl: bye(thinks in her mind: i still love u & miss u)
  Boy:see you later (think in his mind: i will never stop loving you .. never dear)!

  Moral: Love is always beautiful when it is true

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa gjat i bini ju

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e MiSs YoU
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nese vertet e do nje njeri ,dhe e di me siguri qe kjo ndjenj te pergjigjet me po te njejten forc...lufto per te...dashuria e vertet nuk vjen 2 her ne jete .Lufto perpara se te jet teper von....dicka qe ti e le...dikush tjeter e fiton...
  http://www.youtube.com/watch?v=4umc87T5UMs&ob=av3n

  Nese ti nuk e do , thuaja dhe largohu pergjithnje nga jeta e tij/saj.Mos ja rendo me shum vuajtjen.Mos ja shto me shum dhimbjen !!
  http://www.youtube.com/watch?v=8v_4O44sfjM&ob=av2e

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MiSs YoU Lexo postimin
  Nese vertet e do nje njeri ,dhe e di me siguri qe kjo ndjenj te pergjigjet me po te njejten forc...lufto per te...dashuria e vertet nuk vjen 2 her ne jete .Lufto perpara se te jet teper von....dicka qe ti e le...dikush tjeter e fiton...
  http://www.youtube.com/watch?v=4umc87T5UMs&ob=av3n

  Nese ti nuk e do , thuaja dhe largohu pergjithnje nga jeta e tij/saj.Mos ja rendo me shum vuajtjen.Mos ja shto me shum dhimbjen !!
  http://www.youtube.com/watch?v=8v_4O44sfjM&ob=av2e 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  1. Sė paku 15 njerėz nė botė ju
  duan nė njėfarė mėnyrė.
  2. Pa ty, dikush ndoshta nuk
  do tė mund tė jetoj.
  3. Ēdo natė dikush mendon
  nė ty para se tė flej.
  4. Dikush pėr tė cilin/ėn as
  qė din qė ekziston tė dashuron.
  5. Kur mendon se ke bėrė kabim
  tė madhė, sė paku diēka e mirė del nga ai gabim
  6. Sė paku pesė njerėz nė botė tė
  duan aq shumė sa qė do tė jenė nė gjendje tė vdesin pėr ty.
  7. Arsyeja e vetme qė dikush
  do tė tė urrente ėshtė vetėm e
  vetėm se ai dikush dėshiron tė bėhet sikur ti
  8. Buzėqeshjet tua mund
  t'i sjellin lumturi shumė njerėzve tjerė.
  9. Pėr dike ti je gjithēka nė botė.
  10. Je i/e veēantėė dhe njė.
  Kurrė mė nuk do tė ekzistoj dikush tjetėr si ti! "
  me pelqen shummmmmmeeeeeeeeeeee

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eh kjo mi prek ndjenjat :/ :/


 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Si tė organzoni ndarjen nga partneri
  Ama gjera te mira i mesoke njerzeve ti

  nuk i meson ti si te bashkohen po i meson si te ndahen

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ama gjera te mira i mesoke njerzeve ti

  nuk i meson ti si te bashkohen po i meson si te ndahen
  pse prifteresh te dukem un ty , qe bashkoj njerez ...;p;p

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse prifteresh te dukem un ty , qe bashkoj njerez ...;p;p
  Keshtu kisham degjuar

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ama gjera te mira i mesoke njerzeve ti

  nuk i meson ti si te bashkohen po i meson si te ndahen
  Po kur jan njerzit se nuk ja vlejn me mir te vi ndarja.

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Bised e nje vajze dhe nje djali pas ndarjes ( anglisht )

  Girl:Your new Girl Friend is pretty.(Girl thinks in mind:is she really pretty then me?).
  Boy: Ya she is (Boy think in mind: but your are still the most beautiful girl i know)
  Girl: I heard that she is funny & amazing (Girl thinks in mind:all the stuff i wasn't)
  Boy: Sure she is (Boy think in mind:but she is nothing compared to you)
  Girl: Well i hope you both last(Girl think in mind: we never did)
  Boy: I hope we do too(Boy think in mind: What happen to me and you?)
  Girl:well i gotta go(Girl thinks in mind: before i start to cry)
  boy:ya me too(Boy thinks in mind: i hope you don't cry)
  Girl: bye(thinks in her mind: i still love u & miss u)
  Boy:see you later (think in his mind: i will never stop loving you .. never dear)!

  Moral: Love is always beautiful when it is true
  shum e bukur kjo!

  Ehh ashtu eshte, kur dashuria eshte e ver8 edhe nese ndahen, ajo nuk ka mbaruar!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndonjėherė ndarja nga e dashura tė bėn mirė.
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 11:25 PM
 2. Ndarja e tekstit prej kėngės
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 08:00 PM
 3. POEZI--NDARJA
  Nga andi_pg nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 03-06-2011, 10:33 AM
 4. Ndarja e Hard Diskut - Disk Partition
  Nga Peniel nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-07-2010, 01:33 AM
 5. Frederik Ndoci dhe ndarja nga Aida
  Nga kuklla nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2008, 10:19 AM