Fjale te sinqerta vetem per.........


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Fjale te sinqerta vetem per.........

  Receta Gatimi

  Mes nesh kemi nje djal qe te gjith ja njohim tipin , por shum pak zemren.Eshte dikush me te cilin un jam zene me mijra her . Duket mendjemadh e moskokcares…por sa ndryshe na qenka ne te vertet !!! Qe te mos zgjatem shum , kjo pershendetje eshte per Majdin…qe dje na tregoi kush ish ne te vertet.
  Mos tu vi inat te tjereve , e ty majdi te mos te te rriten veshet ....por , jemi me fat qe ne forum ka njerez te till ( e ka shum te till ktu ne fakt …!!!)
  Te uroj sukses e gjith te mirat e ksaj bote….nga mikja jote Marinela

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ketyre fjaleve deshiroja ti bashkangjitesha dhe un me nje pershendetje te veēant per Majdin! Eshte e veshtir te njohesh nje person te sinqert dhe te dashur sot, por mund te konsiderohemi vertet me fat. Je gjithmon i gatshem te ndihmosh te tjeret dhe e ben ne nje menyre mjaft delikate!
  Te uroj shume suksese ne jet Majdi!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Pershendetje edhe nga ana ime MAJDI, je djal 1-sh

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum Faleminderit Marinela, Renix , Icemano te njejtin medim kam edhe un per ju ; ) ......

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Pershendetje edhe nga ana ime Majdi je nje shok qe di te mbash shoqerine afer dhe i respektueshem! respekte per ty vllai.. te uroj gjith te mirat! albanianboy

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ca beri dje majdi se nuk di un!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  e pershendes dhe un majdin shummm....

 8. #8
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Duket mendjemadh e moskokcares...
  kush te ka thene ty qe i duket te gjitheve i tille......shaka...

  nuk e di cfare ka bere, po pershtypje te mire kam patur qe ne fillim per majdin. nje pershendetje te sinqerte dhe nga une per te.

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  igli , po ty kush te ka then qe un aty kam fol ne emer te te gjithve .....

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  igli , po ty kush te ka then qe un aty kam fol ne emer te te gjithve .....
  me duket se e kam shkruar nga mbrapa qe po beja shaka...e dija qe nuk po flisje ne emer te gjitheve...

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ......

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pa he na thuj ca beri se meritojn noten 10 gjith here e ka pase 3 hahhaha (shaka majdi)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Bisede VETEM me 3 fjale ! ! !
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1531
  Postimi i Fundit: 12-01-2016, 04:28 PM
 2. Ndrysho vetem 1 Fjale
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 10:20 PM
 3. Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!
  Nga Erinaa nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-06-2011, 11:45 AM
 4. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
  Nga EMAUS nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 04-06-2007, 09:10 PM
 5. Gjeni fjale me dy shkronjat e fundit te cdo fjale
  Nga EMAUS nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 30-05-2007, 07:36 PM