100 Vjeēe - Nje urim vertet SPECIAL - Gezuar Ditelindjen Labja!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  100 Vjeēe - Nje urim vertet SPECIAL - Gezuar Ditelindjen Labja!

  Receta Gatimi

  1000000 vjeēeeeeeeeeeeeeeeee! Gėzuar Ditelindjen Labja!  Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe plot suksese ne jete! Urime Urime! Kalofsh nje dite vertet speciale dhe te veēant!
  Shume per ty ne kete dite! U befsh dhe 10000 vjeēe!

  Mos harro ate torten

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  oo kush me paska ditelindjen sot! Labja...! ^_______^
  Edhe 100 vjec lal te uroj qe cdo enderr e jotja te behet realitet! dhe paē shendetin mbi te gjitha !

  Kjo shkon per ty:
  wedding-cake-636.jpg


 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  MARINELA GEZUAR DILTINDJEN MOTRA ! KALOFSH NJE DITE SUPER SOT! SHUM FAT LUMTURI DHE DASHURI! SUKSESE KUDO NE JETE ! TU REALIZOFSHIN TE GJITHA DESHIRAT ! TE KAM SHUM SHUM XHAN


 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shum urime per ty suksese ne cdo sfer te jetes .

  U befsh aqe vite sa ti deshiron

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bo bo ter keto urime po nje urim te thjesht dhe simbolik

  Edhe 100 ! kaq

  Edhe nje tort te madhe per te gjith ne


 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15


  U befsh 100 vjeēe Labja, gjithe te mirat


 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  1000000 vjeēeeeeeeeeeeeeeeee! Gėzuar Ditelindjen Labja!  Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe plot suksese ne jete! Urime Urime! Kalofsh nje dite vertet speciale dhe te veēant!
  Shume per ty ne kete dite! U befsh dhe 10000 vjeēe!

  Mos harro ate torten
  uaa
  ReniX shum shum faleminderit !
  dhe un te uroj ty gjith te mirat e ksaj bote !!!!!
  pa fund !

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  oo kush me paska ditelindjen sot! Labja...! ^_______^
  Edhe 100 vjec lal te uroj qe cdo enderr e jotja te behet realitet! dhe paē shendetin mbi te gjitha !

  Kjo shkon per ty:
  wedding-cake-636.jpg

  mmmmm ca torteee
  pak as shum si ajo qe kisha un
  sh sh flm vllai
  te raste te tilla ta kthefsha

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  MARINELA GEZUAR DILTINDJEN MOTRA ! KALOFSH NJE DITE SUPER SOT! SHUM FAT LUMTURI DHE DASHURI! SUKSESE KUDO NE JETE ! TU REALIZOFSHIN TE GJITHA DESHIRAT ! TE KAM SHUM SHUM XHAN

  shuum rrofsh motra ....dhe un te kam shum xhan
  ma bet maaaaaaaaal
  te perqafoj shum

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Shum urime per ty suksese ne cdo sfer te jetes .

  U befsh aqe vite sa ti deshiron
  faleminderit erina ...dua te jetoj deri sa te kem kemb e duar
  je shum e mir !!

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Bo bo ter keto urime po nje urim te thjesht dhe simbolik

  Edhe 100 ! kaq

  Edhe nje tort te madhe per te gjith ne

  rrofsh majdi
  vertet shum e madhe torta majdi ...qiriu te takon vetem tyyy ..

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin


  U befsh 100 vjeēe Labja, gjithe te mirat

  Faleminderit shum ...mbaresi kudo dhe per ty

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Ju falenderoj te gjithve per urimet !!!
  tort ska me
  po ju jap virtualisht nga nje pije
  boat_drinks.jpg

  Ju uroj sukses , mbaresi , dhe ctju doj zemraaa !!!!

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Shumė Urimeee pėr ty, Shumė Urimeee pėr ty, Shumė Urimeee pėr ty, Shumė Urimeee pėr ty, Labeeee ...!  Tė uroj edhe 100 vjet tė tjera tė lumtura me familjen, fat nė jetė, sukses dhe mbarėsi gjithmone !


 15. #15
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Gezuar gezuar ditelindja Labja, i befsh edhe 101 tjera, te uroj shendet, sukses dhe lumturi ne jete ia kalofsh sa me bukur


 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Shumė Urimeee pėr ty, Shumė Urimeee pėr ty, Shumė Urimeee pėr ty, Shumė Urimeee pėr ty, Labeeee ...!  Tė uroj edhe 100 vjet tė tjera tė lumtura me familjen, fat nė jetė, sukses dhe mbarėsi gjithmone !

  faleminderit nga zemra iceee !!!
  qofsh gjithnjeee i buzeqeshur , ashtu si te imagjinoj !!!


 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Gezuar gezuar ditelindja Labja, i befsh edhe 101 tjera, te uroj shendet, sukses dhe lumturi ne jete ia kalofsh sa me bukur

  shum flm per urimin erdi ))....dhe ty te uroj gjith te mirat

 18. #18
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime ditlindjen labe.......edhe 100!
  Pak me vonese por me mire vone se kurre thote populli.

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Urime ditlindjen labe.......edhe 100!
  Pak me vonese por me mire vone se kurre thote populli.
  ska gje eriko
  flm shum

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Urime labe urime ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. Gezuar ditelindjen B|1n1
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 10:00 PM
 4. X-men Gezuar ditelindjen!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 08:36 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM

Etiketat pėr kėtė Temė