Asnjėherė mos u beso!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Asnjėherė mos u beso!

  Receta Gatimi

  Asnjėherė mos u beso!

  Nėse tė thonė se ėndrrat nuk realizohen.
  Mos u beso!
  Ėndrrat bėhen realitet, mjafton tė duash ti realizosh ato.

  Nėse tė thonė se dashuria e vėrtetė nuk ekziston.
  Mos u beso!
  Ajo gjendet diku, nė njė qoshe, nė njė vend dhe po pret pėr ty.

  Nėse tė thonė se miqtė zhduken me kohėn.
  Mos u beso!
  Miqtė e vėrtetė dinė ti rezistojnė kalimit tė viteve dhe tė jenė sėrish me ty.

  Nėse tė thonė se bota ėshtė e maskarenjve dhe e egoistėve.
  Mos u beso!
  Ka shumė njerėz tė tjerė nė kėtė botė me zemėr tė mirė dhe qė duan tė bėjnė mirė.

  Nėse tė thonė se lumturia nuk ekziston.
  Mos u beso!
  Mblidh copėzat e buzėqeshjes ēdo ditė dhe do ta shohėsh sesa i/e lumtur je.


  Nėse tė thonė se Krijuesi nuk tė falė asnjėherė gabimet e tua.
  Mos u beso!
  Por ngriti duart lart dhe pendohu sinqerisht se Ai tė falė dhe nuk mėrzitet.

  Nėse tė thonė se ti je njė hiē.
  Mos u beso!
  Thjesht tė vėnė nė provė pėr tė pakėsuar dashurinė qė duhet tė kesh pėr vetėn tėnde.

  Nėse tė thonė se ti nuk mundesh.
  Mos u beso!
  Fuqia e mundėsisė tėnde ėshtė mė e madhe se e pamundėsisė.

  Dhe nėse tė thonė se nuk ja vlen tė jetosh.
  Mos u beso!
  Jeta ėshtė e shtrenjtė, nuk mund tė jetė e shėmtuar, pėrveēse e mrekullueshme, shijoje

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume e bukur kjo poezia...eshte e nderthurur me fjale te verteta...me pelqen...

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  shume e bukur kjo poezia...eshte e nderthurur me fjale te verteta...me pelqen...
  monolog desh te thuash.

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  monolog desh te thuash.
  eh, kam ca kohe qe kam dale nga bankat e shkolles, edhe i kemi harruar disa gjera nga letersia......

  krijimi yt eshte?

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  eh, kam ca kohe qe kam dale nga bankat e shkolles, edhe i kemi harruar disa gjera nga letersia......

  krijimi yt eshte?
  jo e kam dhurat nga nje person shum i qmuar?

 6. #6
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Epo.. kjo te forcon Vetebesim..

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shum e bukur erina

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  shum e bukur erina

  falimnderit zemer ja nje per ty

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shum te bukura! Flm qe i ndave!

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nėse tė thonė se bota ėshtė e maskarenjve dhe e egoistėve.
  Mos u beso!
  Ka shumė njerėz tė tjerė nė kėtė botė me zemėr tė mirė dhe qė duan tė bėjnė mirė

  nga kjo uroj te ket shummmmmmmmmm

 11. #11
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mos u beso mimikave te sforcuara ,te destinuara per te qene te tradhetuara...........

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dhe nėse tė thonė se nuk ja vlen tė jetosh.
  Mos u beso!
  Jeta ėshtė e shtrenjtė, nuk mund tė jetė e shėmtuar, pėrveēse e mrekullueshme, shijoje

  Shume e bukur kjo!..

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dhe nėse tė thonė se nuk ja vlen tė jetosh.
  Mos u beso!
  Jeta ėshtė e shtrenjtė, nuk mund tė jetė e shėmtuar, pėrveēse e mrekullueshme, shijoje
  ngajher behet e pa tejkalushme!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Letra te pa postuara asnjehere
  Nga kuklla nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 03-12-2015, 01:20 AM
 2. Gaga: Asnjėherė nuk do tė tradhtoja
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 01:37 AM
 3. Truri nuk pushon asnjėherė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 11:11 AM
 4. Letra te pa postuara asnjehere
  Nga kuklla nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM