Shprehje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kjo me pelqeu shum!!!
  Skedarėt e Bashkėngjitur 4322
  Shume e bukur!

 2. #22
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bravo labe ... ; )

 3. #23
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

  Histori domethense:Njė fėmijė pyet nėnėn e tij: – Pse po qan?

  - Sepse jam grua, pėrgjigjet ajo.

  - Nuk tė kuptoj, i thotė fėmija.

  E ėma e pėrqafon fort dhe i thotė: – Nuk do ta kuptosh kurrė!

  Mė vonė fėmija pyet tė atin: – Pse qan mami?

  - Tė gjithė gratė qajnė pa asnjė arsye, kėto fjalė i tha babai.

  Mė pas femija u rrit e pyeti zotin: – Zot,i pse gratė qajnė kaq lehtė?

  E ai i pergjigjet: – Kur e krijova, gruaja duhet tė ishte e veēantė. I dhashė supe mjaftueshėm tė forta pėr tė mbajtur nė tė barrėn e botės, dhe mjaftueshėm tė buta pėr ti bėrė tė rehatshme. I dhashė forcė pėr tė dhuruar jetė, pėr tė pranuar refuzimin qė shpesh i vjen nga fėmijėt e saj. I dhashė forcė pėr tė vazhduar kur gjithė tė tjerėt e braktisin. Forcėn pėr tu kujdesur pėr familjen e saj duke mos menduar pėr semundjen dhe lodhjen. I dhashė forcė pėr tė duruar miqtė nė dobėsitė e tyre, dhe pėr ti qėndruar atyre pranė. I dhashė lotė qė ti derdhė sa herė tė ketė nevojė. Shiko biri im, bukuria e njė gruaje nuk ėshtė gjithmonė tek rrobat qė ajo vesh, nė fytyrėn ose flokėt e saj. Bukuria e njė gruaje ėshtė nė sytė e saj. Ato jan porta pėr tė hyrė nė zemrėn e saj, ėshtė porta ku banon dashuria. Dhe shpesh me lotėt ja shikon zemren..

  te gjitha jan shum shum te bukura dhe kan nje moto shum te forte, po kjo ma keput shpirtin

  thx labe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12