Pershendetje dhe urime


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Donika Krassniqi
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Paris, France, France
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Pershendetje dhe urime

  Receta Gatimi

  pershendes te gjithe adhuruesit e milanit posashtu pershendes edhe migjen tim ne zvicer qe e dua shum ,pershendes hallat e mia ne kosov dajet e mi,njerin ne turqi ndersa tjetrin ne suedi qe i dua shum
  Ju uroj juve per kete faqe te mrekullueshme qe e keni hapur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje tifoze milanit, pershendetje dhe per miqte tuaj ne zvicer!

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Donika Krassniqi
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Paris, France, France
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Flm gjithashut edhe une ju pershendes

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe ne i pershendesim gjithashtu

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  [QUOTE=ReniX;120824]Pershendetje tifoze milanit, pershendetje dhe per miqte tuaj ne zvicer![/QUOT
  hahhahah un du te pershendes gocen e halles tim se dua shummmmmm dhe ajo me dukete se me don sjam shum e sigurte hahahha dhe ekipin e chelsit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shuuum Urime Per Ty !!!
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 03:50 PM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Urime Rovi!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2008, 08:28 PM
 4. urime vlora
  Nga Strategu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-09-2007, 04:32 PM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM