Rezultati i sondazhit: Cili ekip ju pelqen me shum jepni mendimin tuaj ju lutem!

Votuesit
7. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Milan

  4 57.14%
 • Real Madrid

  0 0%
 • Bayern Munich

  1 14.29%
 • Lion

  0 0%
 • Juventus

  0 0%
 • Intenazionale Fc

  1 14.29%
 • Arsenal

  0 0%
 • Liverpool

  1 14.29%
 • Manchester United

  0 0%
 • Barcelona

  1 14.29%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Skuadra e Preferuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Donika Krassniqi
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Paris, France, France
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Skuadra e Preferuar

  Receta Gatimi

  Per mua jeta eshte si nje lum qe rrjedh e nuk kthehet mbrapa.Jeta ka baticat dhe zbaticat e veta .Jeta kalon shum saqe as njeriu nuk e veren.Qdo dite te jetes duhet ta vlersojm.Ne jete duhet ta shfrytezojm qdo sekond.Ne kete duhet te kemi me shum dashuri sepse vetem me dashuri jeta zgjatet edhe me shume

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e Donika Krassniqi
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Paris, France, France
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qdo dite ne jeten time shte shume veqant
  Oh Sa shum e dua jeten
  Life Loove Youuu So Muchh

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Milan.......

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  m i l a n

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Juve!! dhe pse votova per Milanin! se juvja ska gje ne terezi

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10


  I VETMJA SKUADER QE I FITON KAMJONATET PA ALBITRA, ME PELQEN PAK EDHE RMA

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Skuadra me e mirė nė Botė 2011
  Nga Berii nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2011, 04:09 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 09:25 PM
 3. Klubet i kėrkojnė FSHF-sė: Superliga me 16 skuadra!
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 04:53 PM
 4. Skuadra mė e mirė e vitit 2008 sipas FIFA-s
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2009, 08:34 PM
 5. IFFHS: Barcelona skuadra mė e mirė nė dy dekadat e fundi
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2009, 10:26 PM