Zbulohet sekreti i jetėgjatėsisė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Thumbs up Zbulohet sekreti i jetėgjatėsisė

  Receta Gatimi

  Tė mbėrrish nė fund tė ekzistencės tėnde dhe tė ndezėsh njė buton qė ēon pas akrepat e kohės, derisa tė fillohet nga e para njė jetė e dytė.
  Ajo qė mund tė duket fantashkencė ėshtė realitet pėr disa qeliza tė majasė tė modifikuara nė laboratorėt e Massachussets Institute of Technology (Mit) tė Boston.

  Geni qė quhet NDT80 ėshtė i aftė tė transformojė njė qelizė tė moshuar nė njė vajzė dhe shumė shpejt mund tė ēojė shkencėtarėt tė gjejnė sekretin e jetėgjatėsisė.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ishalla !!!!!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Opo ja fusin kot keta

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  thjesht "e pamundur"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuria, sekreti per nje jete te lumtur
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 10:28 PM
 2. Sekreti qėndron te pantallonat
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 07:15 PM
 3. Eliksiri i jetėgjatėsisė fshihet te miqtė
  Nga ardona nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-07-2010, 02:07 PM
 4. Zbulohet sekreti i jetėgjatėsisė sė murit kinez
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:35 AM
 5. Sekreti i dashurise se perjetshme?
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 08:30 PM