Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Receta Gatimi

  Hajde te shohim nje here kush di te genjeje me shume!
  Ketu genjeni sa te mundeni, shpreheni talentin!

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  gjyshja ime eshte aq e shendosh,sa kur u semur ju desh autombulances
  te bente tre rruge qe ta dergonte ne spital.....

 3. #3

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  une para disa vitesh po ikja ne gerqi ne kemb edhe humba rugen neper pyll , isha shum i uritur kur me afrohet nje ujk , po me shikonte i egersuar donte tme hante po e kuptoi qe une isha me i uritur dhe u largua , pas disa minutash kthehet mrapa kujtova se mos kishte nderruar mendje e donte te me hante por jo , kishte kapur nje lepur edhe ma pruri mua , ishte gati te ndiste zjarrin edhe te ma piqte po nuk kishte shkrepse.pastaj e hengri vet.

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:  Sot e fillova diten time me deshire per te rraf ndonjerin!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Mua me vjen keq por nuk genjej dot

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Ca genjeshtre ke thene! Per pak te besova!

 7. #7

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"17399
  Hajde te shohim nje here kush di te genjeje me shume!
  Ketu genjeni sa te mundeni, shpreheni talentin!
  Do ta bej Ban Dakun

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Ndersa une do ju bej ban te dyve

 9. #9

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Ema_d ty do te bej moderatore ne vend te Dakut

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Jam shume shume e shemtut.....

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Pasqyre moj pasqyre, kush eshte me e shemtuta e forumit?

  Pasqyra! Boja qefin pak ksaj se e kena me te bukren e forumit!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Biles jam edhe shume modeste......!!

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Une jam shume ALTRUIST

  Altin, u nxefe gje?

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Pasqyra jote ndricon kur ti shihesh, jam ne temen e duhur pra sapo te largohem edhe fjalet e mia do te shuhen!

 15. #15

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Po pres Dakun

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  do te rri deri neser online

 17. #17

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Kaq pak do rrish

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Jom tu pi birra e tu bo sherre me Altinin!

 19. #19

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Pse genjen un jam ne autobus

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

  Po zbrit ndonjehere kur te kesh kohe.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ne 2012 fustanet e nuseve te shkurtra
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 08:52 PM
 2. Eleminoni Celulitin me pantallona te shkurtra
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 09:24 AM
 3. 15 gėnjeshtra qė dihen si tė vėrteta
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 09:45 PM
 4. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 13-06-2009, 01:08 PM
 5. Pėrse fėmijėt thonė gėnjeshtra?
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2008, 03:32 PM