100 Vjec per Ulkinen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking 100 Vjec per Ulkinen

  Receta Gatimi

  U befsh dhe 100 vjeēe Ulkina! Shume suksese ne jet!  Kalofsh mire kete 17-vjetor!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shuum falemnderit Reni

  meqe nuk i kam fikur akoma qirinjt do tju jap me von torte

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Eeiiii Urimeee edhe 100 tjera te lumtura me fat dhe lumturi

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  E gezofsh ditelindjen dhe u befsh 100 vjece fate dhe lumturi ne jete

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Shum urime per ty ulkina paq qaste te lumtura cdo her
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  100 vjec the?? ^_* ULKINA i befsh 500 vjec lal pac fat, shendet dhe lumturi ne jete..! Tu plotesofshin te gjitha endrrat dhe deshirat qe ke!

  chocolate_narrowweb__300x435,0.jpg

  kalofsh dite sa me te bukura...

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezur , gjithe te mirat Ulkina


 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe 100 ulkina... fat dhe lumturi ne jete.

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  TE UROJ CDO GJE NE JET
  NE TRUP SHENDET, NE PUN VULLNET
  NE FAMILIE HARMONI, NE NERVA QETESI
  NE ARDHMERI LUMTURI
  DHE SHUMMMMMMM FAT NE
  DASHURI

  U Befsh Edhe 100 Vjece Ulkina !!!

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Eeiiii Urimeee edhe 100 tjera te lumtura me fat dhe lumturi
  shummm falemnderit

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  E gezofsh ditelindjen dhe u befsh 100 vjece fate dhe lumturi ne jete
  shum falemnderit Aurel

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

  Shum urime per ty ulkina paq qaste te lumtura cdo her
  shum falemnderit Erinaa

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  100 vjec the?? ^_* ULKINA i befsh 500 vjec lal pac fat, shendet dhe lumturi ne jete..! Tu plotesofshin te gjitha endrrat dhe deshirat qe ke!

  chocolate_narrowweb__300x435,0.jpg

  kalofsh dite sa me te bukura...

  shuuuum falemnderit lal

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Gezur , gjithe te mirat Ulkina

  shum falemnderit

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  edhe 100 ulkina... fat dhe lumturi ne jete.
  shum falemnderit

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  TE UROJ CDO GJE NE JET
  NE TRUP SHENDET, NE PUN VULLNET
  NE FAMILIE HARMONI, NE NERVA QETESI
  NE ARDHMERI LUMTURI
  DHE SHUMMMMMMM FAT NE
  DASHURI

  U Befsh Edhe 100 Vjece Ulkina !!!


  owwww shuuum falemnderiit shuum urim i vecant ky .. shum flm motra

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime ditelinjen Ulkina i gezofsh edhe 100 tjera, te uroj fat, suksese ne jete

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Urime urime ditelinjen Ulkina i gezofsh edhe 100 tjera, te uroj fat, suksese ne jete
  shum falemnderit

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime!!! Urime!!! Dhe 100 Te Tjera..!,Jete te gjate, plot dashuri dhe harmoni Ulkina!


 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Urime!!! Urime!!! Dhe 100 Te Tjera..!,Jete te gjate, plot dashuri dhe harmoni Ulkina!

  shumm falemnderit Kliton

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Dhe 100 vjeē Kliton !
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 06:34 PM
 2. Dhe 100 vjeē Aurel!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 07:29 PM
 3. U befsh 100 vjec lukatoni
  Nga eugjeni nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 09:23 PM
 4. 14 vjec dhender
  Nga Klevi88 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 02-08-2009, 07:50 PM
 5. Dini gje qe sot aurelio u be 30 vjec?
  Nga bledi1 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 31-03-2009, 07:58 PM

Etiketat pėr kėtė Temė