.::: SI TE BENI NJE KERKES :::.

1. Vetm nj krkes pr do firm/banner/wallpaper.
2. Kur bni nj krkes prdorni [SIG] per firm [BNR] pr banner dhe [WP] pr wallpaper n krye t titullit.
3. Bni nj prshkrim sa m qart pr cfar po krkoni n mnyr q designers ti prshtatet krkess suaj.
4. Duhet t keni nj minimum prej 10 Mesazhesh t postuara n forum.

Pr t thjeshtuar punn dhe pr ta br at sa m t mir plotsoni pikat posht.

1) SIG/BANNER madhsia (default 700x120):

2) AV madhsia (default 120x120):

3) Wallpaper madhsia (default 1024x768 ):

4) Emrin/Nofkn q doni n SIG/BNR/WP:

5) Cito fare do t shkruhet tjetr n SIG/BNR/WP


* Q t bni nj krkes duhet t keni nj ninimum postimesh prej 10 mesazhesh n forum.