Femrat nuk i duan djemte e mire


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Femrat nuk i duan djemte e mire

  Receta Gatimi  Femrave nuk u pėlqejnė djemtė e mirė dhe tė buzėqeshur, por ato mė shpesh joshen nga meshkujt jo tė rregullt dhe tė rrezikshėm.
  Njė studim i realizuar nga Universiteti British Columbia pohon se meshkujt dhe femrat e perceptojnė ndryshe atraktivitetin seksual. Ėshtė treguar se femrave u pėlqejnė meshkujt e “kėqij” me dukje tė padisponuar tė fytyrės dhe me fodullėk. Ndėrsa meshkujt pėlqejnė tė kundėrtėn te femrat- buzėqeshjen e madhe nė fytyrė.
  Edhe pse kudo nė botė buzėqeshja konsiderohet si armė kryesore pėr lėnien e pėrshtypjes sė parė, megjithatė duket se meshkujt nuk duhet ta shfrytėzojnė atė, pasi qė femrat i preferojnė ata tė cilėt nuk duken edhe aq tė gėzuar.
  “Duket se femrave u pėlqejnė meshkujt krenarė me dukje tė lehtė arrogante nė fytyrė, sepse lėnė tė kuptohet se kanė status tė mirė, janė kompetentė dhe mund tė jenė parterė tė mirė, por edhe prindėr tė mirė. Meshkujt me buzėqeshje japin mesazh se nuk janė dominues, ndėrsa femrave u pėlqejnė meshkujt dominues”, thonė autorėt e studimit.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga MAJDI; 08-07-2011 mė 08:18 PM. Arsyeja: Pyesni Laben

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  meshkujt me serjoz jan disi me terheqes!ata se kan fetyre engjullor duken si femij.

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  ....nuk thot TE GJITHA FEMRAT

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po keqe te jesh i bukur keq te jesh i shpifur mi goca...... !!!! te shohim vajzat e forumit cfar do thon dhe te vendosim se si do te jemi ne koht qe vin.....

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ok paolo , po jap mendimin tim
  e para ske pse ndryshon tipin tend ne varesi te "preferencave te kohes"...ji vetvetja dhe do jet dikush qe do te pelqej per ate qe ti je
  e dyta , mua personalisht sme pelqejn djemt me nje mirsjellje te teperuar , qe duan te bejn kavalierin , qe te plotesojn cdo gje ...apo qe hedhin dhe veten e tyre posht , vetem e vetem qe te permbushin "qellimet e veta"
  por ama as djemt " e keqinj" , arrogant , apo mendjemedhenj , qe nuk din cdo te thot te respektosh nje femer
  un me pak fjal ( se u zgjata cik ) jam tek personi i thjesht , qe cdo gje i vin natyrshem , pa sforco , pa shtirje

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ....nuk thot TE GJITHA FEMRAT

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ....nuk thot TE GJITHA FEMRAT
  hahaha labe me fal qe po thuajse gjithmone po ti citoj mesazhet, por me t`ver8 je e papare

  @erdi bohet mir njeri

  sa per temen te jesh vetvetja eshte kryesorja

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha labe me fal qe po thuajse gjithmone po ti citoj mesazhet, por me t`ver8 je e papare

  @erdi bohet mir njeri

  sa per temen te jesh vetvetja eshte kryesorja
  eeeiiiii po more qysh jo, nuk merzitemi edhe aq shume, kryesorja shnosh me kon tjerat bohen ... hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēka duan femrat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 11:24 PM
 2. Femrat duan perkedhelje dhe komplimente
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 09:21 PM
 3. Femrat preferojnė djemtė e “kėqinjė”
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 10:01 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-04-2010, 08:46 PM
 5. Disa arsye pse djemte pelqejne femrat
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 11:32 AM