Dhe 100 vjeē Kliton !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Dhe 100 vjeē Kliton !

  Receta Gatimi

  Edhe 100 !! Vjec ja kalofsh sa me bukur sot
 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Urime ditlindja kliton u befsh 99 vjet

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Happy birthday kiton. :d

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime Kliton edhe 100 Vjec, pac fat & Lumturi gjithmone


 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar Ditelindjen Kliton !!! Kalofsh sa me bukur sot !!! Tu realizofshin te gjitha deshirat !

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe 100 te tjera kliton. suksese dhe shum fat te kesh ne jete. klafsh bukur

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Majdo faleminderit shume per Urimin,faleminderit te gjithve ,Erinaa,alfa1993,iceman, ulkina,paolo maldini, faleminderit dhe nje here per urimet,po ju qeras te gjithve me nga nje birr (virtuale)


  , dhe kush nuk pin alkol .......


 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Ooo Urime te perzemerta Klinton..!!
  Edhe 100 vite te tjera plot harmoni e lumturi !
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga labja; 15-07-2011 mė 05:30 PM.

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11


  Urime Kliton. Edhe 100 te tjera.

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime o Kliton, i gezofsh edhe 101 tjera suksese dhe te gjitha te mirat ne jete

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Urime Kliton! Uroj te kalosh edhe 100 vite te tjera te lumtura! Te uroj gjith te mirat.

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O klitono po me akullore do na genjesh ti ne .

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  labja,3r1k0,smocking2 faleminderit shume shume per urimet!

  O klitono po me akullore do na genjesh ti ne .
  O Majdo po ke dhe birra o burr,se skom shume leke

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbase erdha von per ndonje cop tort por jo per nje Urim!

  Edhe 100 vjeē Kliton, uroj te kesh kaluar sa me mir festen dje dhe sa me shume fat ne jet!


 15. #15
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pak me vonese ...me falet se nuk isha verdalle

  Gjithe te mirat Kliton , shpresoj qe kalove bukur dhe me plot surpriza te bukura
 16. #16
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  ReniX,Mima, Faleminderit shume per urimet,Faleminderit,Birrat dhe akulloret i keni lart

  Mbase erdha von per ndonje cop tort por jo per nje Urim!
  Reno e di une e di,por ta kam ruajtur nje cop torte,biles me te miren me qershin siper,

 17. #17
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  besoj se edhe urimet me vones i pranon ti

  te uroj me gjith zemer u befshe 100 vjec edhe te kesh gjithmon shendet dhe lumturi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen Kliton
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 07:43 PM
 2. 100 Vjec per Ulkinen
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 06-07-2011, 08:22 PM
 3. Dhe 100 vjeē Aurel!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 07:29 PM
 4. Gezuar ditelindejen Kliton
  Nga aurel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 03:51 PM
 5. Falenderime per Kliton
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-05-2009, 10:00 PM