Dhjetė fakte tė sigurta qė ju tradhton


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Dhjetė fakte tė sigurta qė ju tradhton

  Receta Gatimi


  Tė gjitha lidhjet dhe martesat kanė ngritjet dhe rėniet e tyre, episode pasioni, madje edhe skena filmike, ku nuk mungon drama, lotėt apo thyerja e gjėsendeve. Por, nėse ekziston dashuria dhe besimi, ēdo marrėdhėnie ka pėrfundim tė lumtur.
  Megjithatė, pėr ta bėrė tė dukshme nėse ai ju tradhton, mė poshtė ju sjellim dhjetė shenja tė cilat e tregojnė kėtė. Nėse i kuptoni disa shenja tė tilla, flisni me partnerin pėr ta kuptuar se ēfarė po ndodh me lidhjen tuaj.

  - Ju kushton mė pak vėmendje
  - Humb interesin pėr obligimet shtėpiake
  - Aroma e tij
  - Ndryshimi i dukjes
  - Zgjatet koha e ‘punės’
  - Biseda private telefonike
  - Qėndrim nė internet nė orėt e vona tė natės
  - Ndryshim i madh nė jetėn seksuale
  - Shpenzime tė mėdha
  - E harron unazėn e martesės

  Nėse vėreni situata tė tilla te partneri juaj, para se tė merrni vendime, gjithsesi bisedoni me tė nė mėnyrė qė t’i jepni rast qė ta largojė dyshimin. Secili nga ne ka raporte specifike me tė dashurit e tyre, prandaj secilėn situatė vlerėsojeni nė raport me rrethin tuaj

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Like...

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  teper te verteta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-01-2013, 12:33 PM
 2. Kush tradhton me shum femrat/djemt?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 07:25 PM
 3. 10 vendet mė tė sigurta nė botė.
  Nga VaLKKaTiL nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:09 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2008, 08:38 AM