Volejboll ... me kėmbė! (VIDEO)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Volejboll ... me kėmbė! (VIDEO)

  Receta Gatimi

  Nuk ėshtė loja e zakonshme e volejbollit apo futbollit, por duket si njė pėrzierje e tė dyjave. Sporti i quajtur "Sepak Takraw" ka tė bėjė me lojėn nė njė fushė volejbolli, ku pėr tė dėrguar topin nė anėn e kundėrshtarit bėhet me goditje si nė futboll.

  Lojtarėt duket sikur kanė mėsuar artet marciale pėr tu marrė me kėtė sport pasi goditjet qė realizojnė janė mjaft mbreslėnėse


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Eshte e bukur pro e veshtir

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Wow, cfare refleksesh duhet te kesh :S

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 11:58 PM
 2. Mrekullia nė dy kėmbė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 11:09 AM
 3. Bukuri ne kembe
  Nga Nicole nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-02-2011, 05:12 PM
 4. Akrobacionet e skejterit pa kėmbė (video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 03:48 PM
 5. Komandimi i Mausit me kėmbė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2010, 08:19 PM