Tė lėsh internetin? Njėsoj si tė lėsh duhanin!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Tė lėsh internetin? Njėsoj si tė lėsh duhanin!

  Receta Gatimi  Sipas njė studimi tė realizuar nga Intersperience, nė rreth 1000 konsumatorė, shumica e njerėzve ndihen tė mėrzitur dhe tė depresionuar nėse nuk u lejohet hyrja nė internet. Njerėzit ndihen nė kėtė mėnyrė edhe nėse nuk kanė hyrje pėr njė kohė tė shkurtėr. Shumica e pjesėmarrėsve, tė cilėve iu mohua hyrja nė internet, thanė se ndiheshin njėsoj sikur po linin duhanin apo alkoolin.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Akoma me keq thuaj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēdo moshė ėshtė e mirė pėr tė lėnė duhanin
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 01:30 PM
 2. Si te lesh duhanin
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 11:19 AM
 3. Angli, shteti paguan ata qė lėnė duhanin
  Nga ulkina nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2011, 08:21 PM
 4. 6 menyra te thjeshta si ta lesh duhanin
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-01-2011, 12:48 AM
 5. Lė duhanin pas 95 vitesh
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-09-2009, 07:27 PM