Lela


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Syrius
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Lela

  Receta Gatimi

  Mbreme isha ne spektaklin e Aureles ne Dr.

  Gjithmone e kam vleresuar si personazh, sepse jep maksimumin ne cdo show. Gjithashtu mund te them me plot gojen qe pata FATIN te njoh familjen e saj mbreme...

  Bota nuk eshte portokalle, eshte mandarine. Ja qe dolem edhe kusho...

  Nje fraze dua te permend , vetem nje:

  "Femija qe mbaj ne bark, vajza sepse eshte vajze, eshte fryt i dashurise sime me te dashurin tim....Nuk kam nevoje per nje firme ne nje cope leter e nje kontrate per te vertetuar qe e DUA!"

  Bravo,Lela, nje vajze e forte, dive e muzikes sone.Dhe njeri qe eshte i afte te ndjeke idete e saj deri ne fund.

  Bravo.

  Kalofshi mire njerez.
  -------------------------------------

  Ps: ruajeni kete forum, mund te jete komunitet i "vogel" por ka fryme miqesore ketu,dicka qe eshte tashme e rralle.

  lexohemi kur te lexohemi ( s'dihet se kur)


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ke te besh me aurelen...dmth dhe ti je nga llakatundi vlores ...
  pajtohem me te gjitha kto qe ke then
  por ne vecanti me kte
  Ps: ruajeni kete forum, mund te jete komunitet i "vogel" por ka fryme miqesore ketu,dicka qe eshte tashme e rralle.
  nga ky forum kam mesuar dhe kam MARR shum un !!....lirenti.com na esht ber tamam si familje

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e ver8 labe Lirenti na eshte bere tamam si familje

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Respekte per Aurrelen!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi