Mesazhi....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Mesazhi....

  Receta Gatimi

  Cfare mesazhi permban kjo poezi dhe me sakte kujt i drejtohet ky mesazh...?!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  . .Shshsh prekse . .Ato fjal jan fjalet e nje femije ta pa lindur qe i drejtohet prinderve te tij qe se pranojn ne kte bot . .Nje gje te ngjshme eshte dhe ne kte video . .Esht shsh prekse

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  . .Shshsh prekse . .Ato fjal jan fjalet e nje femije ta pa lindur qe i drejtohet prinderve te tij qe se pranojn ne kte bot . .Nje gje te ngjshme eshte dhe ne kte video . .Esht shsh prekse
  kte e kam par bela
  dhe me ka prekur jashtmase!!! 4 her e kam par , 4 her kam qar .....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ..

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kte e kam par bela
  dhe me ka prekur jashtmase!!! 4 her e kam par , 4 her kam qar .....
  . .E di mari dhe une sa her e shof te njejten gje . . .Thjesht doja ta ndaja me ju meqe tema ishte e tille

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mesazhi i parė i Papa Benediktit nė Twitter (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2012, 03:48 AM
 2. Mesazhi ne shishe i cili qendroi 98 vjet ne det
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-09-2012, 06:59 PM