Femrat shpenzojnė 5 orė nė ditė me thashetheme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Femrat shpenzojnė 5 orė nė ditė me thashetheme

  Receta Gatimi  Njė grua shpenzon mesatarisht pesė orė nė ditė, mė shumė se njė tė tretėn e orėve zgjuar, duke bėrė muhabet e thashetheme. Nė kėtė pėrfundim ka arritur njė studim qė tregon se gratė nė punė apo nė shtėpi, shpenzojnė 298 minuta duke u shfryrė nė muhabet.

  Nė qendėr tė tyre janė problemet e njerėzve tė tjerė, kush del me kė dhe formimi i fėmijėve tė njerėzve tė tjerė.

  Gratė shpenzojnė 24 minuta nė ditė duke diskutuar pėr peshėn, dietat dhe format.

  Studimi ėshtė kryer nė Britani dhe ka pasur nė qendėr zbulimin e Mbretėreshės sė Llafeve nė kėtė vend.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Epo per ne cunat e kan .

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Epo per ne cunat e kan .
  . .Mos i jepni kaq rendesi vetes

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  . .Mos i jepni kaq rendesi vetes
  O mefal ka dhe nga ato qe flasin per vajza po jan kategori tjeter keto

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  298 minuta duke u shfryrė nė muhabet.
  kur jemi ne shkoll , kjo shifra siper esht shum shuuum pakkk

  sa per thashethemet , dhe ky 5 orshi pranohet te quhet i vertet vetem gjat fazes se shkolles..se tani as 5 min

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  3ore flasin keq per vjehrrat

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  boohh.. pse kaq te kqija qenkan femrat?? se dija....

 8. #8
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinaa Lexo postimin
  3ore flasin keq per vjehrrat
  hahahaha :d

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  5 or o.O oboboo merret i gjith qyteti ne goj ashtu

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin


  Njė grua shpenzon mesatarisht pesė orė nė ditė, mė shumė se njė tė tretėn e orėve zgjuar, duke bėrė muhabet e thashetheme. Nė kėtė pėrfundim ka arritur njė studim qė tregon se gratė nė punė apo nė shtėpi, shpenzojnė 298 minuta duke u shfryrė nė muhabet.

  Nė qendėr tė tyre janė problemet e njerėzve tė tjerė, kush del me kė dhe formimi i fėmijėve tė njerėzve tė tjerė.

  Gratė shpenzojnė 24 minuta nė ditė duke diskutuar pėr peshėn, dietat dhe format.

  Studimi ėshtė kryer nė Britani dhe ka pasur nė qendėr zbulimin e Mbretėreshės sė Llafeve nė kėtė vend.
  do thoja me shume,ncncncncnc jemi kriz per zotin,ncncncnc

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, me shum jane

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  do thoja me shume,ncncncncnc jemi kriz per zotin,ncncncnc
  Me mire mos e thuaj

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  do thoja me shume,ncncncncnc jemi kriz per zotin,ncncncnc
  Mire qe e kupton ti, se ka disa qe nuk e kuptojn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush shpenzojne me teper Femrat apo Meshkujt ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 11:07 AM
 2. Sa shpenzojnė adoloshentėt pėr mbrėmjen e maturės !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 04:09 PM
 3. Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 05:14 PM
 4. Sa kohe kalojme duke u marre me thashetheme
  Nga ardona nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 02-12-2010, 04:04 PM
 5. Disa Thashetheme VIP
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 20-03-2009, 05:04 PM