Pasurojeni martesėn tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Zemer Pasurojeni martesėn tuaj

  Receta Gatimi  Dikush ka thene se ndryshimi midis kohes kur ke rene ne dashuri dhe marteses, eshte i njejte me ndryshimine fotove ne nje katalog. Ne fakt, nuk duhet te jete gjithnje keshtu. Autori Steve Stivens na ofron keto keshilla :

  Fillojeni diten gjithnje me nje puthje...

  mos e hiq kurre unazen e marteses nga gishti …

  dilni ne takime te rregullta me njeri-tjetrin …

  pranojini ndryshimet qe keni …

  jini te sjellshem …

  jini te bute …

  bejini njeri-tjetrit dhurata te vogla

  buzeqeshni shpesh …

  prekni …

  flisni rreth endrave tuaja …

  adoptoni nje kenge si kengen tuaj …

  perkedhelni shpinen e njeri-tjetrit …

  qeshni se bashku …

  dergojini kartolina njeri-tjetrit edhe pa arsye …

  bej ate qe i pelqen partnerit tend perpara se ai/ajo te ta kerkoje …

  meso qe te degjosh ate qe nuk po thuhet …

  inkurajoni njeri-tjetrin …

  bej gjerat sipas menyres se tij/saj …

  bejini komplimente cdo dite njeri-tjetrit …

  merre ne telefon gjate dites …

  ngadaleso hapin kur jeni duke ecur …

  kapuni per dore …

  pyete se cfare mendon ne lidhje me gjera te caktuara …

  kini respekt …

  gjithnje ofroi mireseardhjen partnerit tend kur vjen nga puna …

  perpiqu te kesh nje pamje te mire …

  shkeljani syrin njeri-tjetrit …

  festoni bashke ngjarje te shenuara …

  meso qe te kerkosh ndjese …

  fal me shpejtesi …

  organizoni ndonje fundjave romantike …

  pyet: ā€œCfare mund te bej qe te ndihesh me i/e lumtur? …

  ji pozitiv …

  ji i kendshem …

  reago me shpejtesi ndaj nevojave te partnerit tend …

  flisni rreth dashurise tuaj …

  kujtoni momentet e vecanta qe keni kaluar bashke …

  trajtojini miqte apo te afermit e partnerit/es me miresjellje …

  dergojini lule per diten e Shen Valentinit dhe per pervjetorin e marteses …

  kur je gabim mos hezito qe ta pranosh …

  ji i ndershem ndaj nevojave seksuale te partnerit …

  shihni se bashku perendimin e diellit …

  thuajeni shpesh shprehjen Te Dua

  kurre mos bini per te fjetur te zemeruar …

  perfundojeni diten me nje perqafim …

  mos hezitoni per te kerkuar ndihme profesionale kur ju nevojitet …

  dhe mbi gjithcka lutuni perdite per (dhe me) njeri-tjetrin!!!

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa mir ti praktikojn te gjith qifte keto keshilla

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  celsi esht qe te dy duhet ti bejn kto...jo njeri
  cohesh ne mengjes ti e ai te thot " me ke ber vap gjith naten ...heres tj rri ne an te krevatit "
  he te behet ta ndjekesh kte --->
  Fillojeni diten gjithnje me nje puthje...
  fillon sherri qe ne mengjes

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha labe e ver8

  Flm per keshillat, por sikur te ishin te gjithe ashtu sdo te kishte me femra free

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  do kish o do kish.....ne kte bot ka me shum femra se meshkuj , fatkeqsisht

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Si shum e ke zgjatur listen

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  cohesh ne mengjes ti e ai te thot " me ke ber vap gjith naten ...heres tj rri ne an te krevatit "
  he te behet ta ndjekesh kte
  ..Ti labe me Junin fle . ..Kshu te thot Juni ne mengjes

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  [QUOTEmeso qe te kerkosh ndjese …

  ][/QUOTE]


  kjo icik me ferra dreqja

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mos e hiq kurre unazen e marteses nga gishti …
  eeeee......duhet hequr ndonjehere se................... per ta pastruar ore mos e merni per gje tjeter ju hahah

  perkedhelni shpinen e njeri-tjetrit …
  Po kjo cne.......shpinen?????????

  dergojini lule per diten e Shen Valentinit dhe per pervjetorin e marteses …
  kjo po ....kjo me intereson

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  ..Ti labe me Junin fle . ..Kshu te thot Juni ne mengjes
  bela , ca i ke kto postime....fshiji aman , se mos i lexon e dashura e junit...e ku te mbytemi pastaj .....

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  bela , ca i ke kto postime....fshiji aman , se mos i lexon e dashura e junit...e ku te mbytemi pastaj .....
  ..Me lejo te korigjoj . .~E dashura **

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ti respektoje te gjitha keto do ishte teper martes e merzitshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 08:44 PM
 2. 100 thenie te zgjuara per martesen
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 01:28 AM
 3. Zbulon nė Facebook martesėn e tė shoqit
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 05:45 PM
 4. Turqi, refuzon martesen, torturohet per vdekje
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 08:02 AM
 5. Disa keshilla se si ta pasurosh martesen tende.
  Nga EMAUS nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-08-2007, 12:56 PM