Si mund te aplikoj per shkoll te lart jashtetit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Si mund te aplikoj per shkoll te lart jashtetit?

  Receta Gatimi

  mimbrema
  ku duhet te shkoj qe te pyes per te filluar universitet jashtetit ????

 2. #2
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ne vendet qe kan menduar deri tani esht kanada, angli , suedi ,
  dhe nese keni ndonje mendim tjeter mir do ishte , por nuk e dijme si shkojne keta studenta jashtetit per te studjuar ?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ne Wien e ke menduar ?

  Sygjerim

 4. #4
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  o njisho <3 edhe un e mendova kete se kerkon universitet per elektronike ose dicka te till .... :/
  por nuk dijme dhe ku duhet te drejtohemi qe te mundet te rregjistrohet ne universitet

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tani per atje nuk e di as une si shkojne ato pune :S por per ketu mund te pyes dhe te 3goj qysh e tek ...
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 23-08-2011 mė 09:01 AM. Arsyeja: gabime shtypi...

 6. #6
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  thx njisho e gjetem cduhet te bej tani kerkojme per universitete

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Je e mirėseardhur gjithmonė

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  mimbrema
  ku duhet te shkoj qe te pyes per te filluar universitet jashtetit ????
  Pasi te kesh zgjedhur vendin apo universitetin, tani online mund te behet gjithēka!

  Ne faqen zyrtare te univesitetit ka hapesire per te hedhur kanditaturen si i ardhur nga jasht!

  International Applicants

  http://www.ox.ac.uk/admissions/inter...nts/index.html

  Oxford univ

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3 Ankesa per personin lart
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 156
  Postimi i Fundit: 10-06-2013, 09:54 PM
 2. DUa te Aplikoj ne nje universitet te SHBA ???????
  Nga endri007 nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-05-2011, 05:48 AM
 3. Kerkoj ca skripta per shkoll
  Nga mentor1993 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-11-2010, 09:54 AM
 4. Sarandė, tė miturit mbyllen e torturohen nė njė "shkoll
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-11-2007, 01:29 PM