Prap ne shkolle


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Talking Prap ne shkolle

  Receta Gatimi

  si e presin te gjithe nxenesite fillimin e keti viti te ri shkollor 2011-12 qe eshte shume afer fillimi i nje sfide te re qe do te sjelle me vete shume qka momente gezimi hidherimi emocione gjate marrjes se notave ,ikejeve nga oret te gjitha do te kene me vete nje ndjenj interesante qe me vone pasi te perfundoj cikli mesimor do i kujtojme me mallengjim te gjitha keto edhe pse ndonjeher ne jete ndodh te themi se e urrejme shkollen heret apo vone do na marre malli edhe njeher te kthemi ne bankat shkollore te gjithe se bashku me nje buzeqeshje ne fetyre qe ka nje domethenie te madhe sepse vitet rinore eshtee pamundur ti kthen pasi kane kaluar si na thote nje proverb RINIA VIE NJEHER NDRESA PRANVERA VIE QDO VJET prandaj shfrytezojeni ne maksimun klm

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum Tem e bukur kjo , Dhe shum e drejte , Personalisht ndonjher shkolla te merzit por kur i kujotn ne fun ato qe ke kaluar gjat gjith ati viti shkollor te ben te kthehesh mbrapa ne kohe .

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eee ... koha e shkolles

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  mos harro te zgjedhesh kategorin e duhur!

  Faleminderit!

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ehhhhh vetem fakti qe jam ne vit te fundit dhe me pret nje pune shuuuum e madhe me tremb pak po gjithsesi e di qe 1 dit do ta kerkoj te kthehem ne gjimnaz jan me te vertet vitet me te bukura

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ehhhhh vetem fakti qe jam ne vit te fundit dhe me pret nje pune shuuuum e madhe me tremb pak po gjithsesi ......
  por ke per te kaluar me mijra momente te bukura e te pa harrueshme kte vit...dhe jo 1 dit , por cdo dit do kerkosh te ishe dhe 1 dit aty !

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  por ke per te kaluar me mijra momente te bukura e te pa harrueshme kte vit...
  kete e di shum mir dhe me vjen mir

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me vjen mir qe e dike shum mir , dhe me vjen mir qe te vin mir

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ehee... shkolla shkolla

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Susese te gjitheve, ata qe filluan dhe ata qe do e fillojne

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  reni flm suksese te gjith ata qe filluan shkollen kete jav

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Rri se na cmendi kjo shkolla

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po kur te ka cmend java e 1 qe esht qef...imagjino me von
  suksese te gjithve atyre qe kan filluar....dhe atyre qe skan filluar akoma : |

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  kte sistemin e ri e urrejjjjjjjjjjjjjjj plotesisht ... tmerrsishtttttttttt .... jashtzakonishttttttt shmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  dhe un ne sistemin tuaj do isha , se kam hyr e vogel ne shkoll...po shyqyr shpetova

  ishalla mase nuk u komplikojn provimet ne fund :S :S

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa vjen dhe ca nk po nxjerrin .. na kan ber lemsh dhe me deget qe do vzhdojm pun kreditesh koeficentesh pikesh -.- .... jo e kemi jo se kemi anglishten provim me detyrim ..ca thon po e patem do jet shm i veshtir qe te ngelen sa me shum ... ca thon do jet i thjehst .. un po stresohem shummm :S

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ulkina , lemsh i kemi pas dhe ne ca gjera......psh....per lendet qe kishim me zgjedhje ca thoshin e ka koficentin aq e ca kaq. dhe per koficentin e shkolles gjithashtu. pastaj ca te tjer thoshin se shoqerori ka tj koficent se shkencori.........dhe te gjitha kto na duheshin te sakta !!! se do llogarisnim ne fund sa pik kishim , e cf dege kapnim...por me 1 gabim e llogarisnim formulen nga fillimi
  e me e keqja ishte se tj formul na thoshin ne shkoll , e tjeter ishte tek mash.com
  e shikon ca lemshiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dhe te ne.........e jo me te ju qe e keni sistem te ri......me sakt po eksperimentojn te ju :S

  ti tregova kto qe te mos e merrni me frik...se ja , gjall jemi ne .....duke u ber gati per ne shkoll te lart

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  meqe ra fjala po per provimin e anglishtes dini gje do behet apo jo se nuk po marrim vesh sdim cte bejm te gezojm apo jo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lirentsat ne shkolle !!
  Nga labja nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 27-06-2014, 09:05 PM
 2. Prap magji :P
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 06-07-2011, 03:30 PM
 3. Me qfar programi ti hap foto te cilat mu ka fshir nga pc dhe i kam kthyer prap?
  Nga zanafill nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 01:47 AM
 4. Prap nga Prizreni
  Nga melmesa nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 07-04-2009, 08:41 AM