Nje ngjarje ne diten e 1 prillit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Cool Nje ngjarje ne diten e 1 prillit

  Receta Gatimi

  Para disa vitesh ishin dy adoloshent qe kishin ndjenja shume te forta per njeri tjetrin ai ishte 20 ndresa ajo 18 nje nate qe kihin dal para se te largoheshin neper shtepite e tyre djali i dha nje leter vajza mberriti ne shtepi me pa durim te hapte letren dhe nisi te lexonte ja qfare shkruhej ne ate leter
  fjalet e meposhtme mund te lendojne shume por duhe t te ti them dua te heq kete peshe qe po mbah gjeja e fundit eshte te te lendoj po deshiroj ti japim fund kesaj lidhje ..nuk te dua me madje mendoj se kurre nuk te kam dashur e gjitha ka qene nej genjeshter ne keto dy vite ke qene vetem ti ajo qe e ke ndjere kete lidhje dhe atni erdhi koha te marresh vesh kete.Vajza me lot ne sy kishte humbur kontollin doli nga shtepia dhe vraponte neper rruge me leter ne dore u drejtua nga shtepia e te dashurit por pa mundur te arrinte dot kurre nje makine e goditi rend per vdekje u dergua ne spital menjeher djali sapo mori vesh u nis drejt saj por ishte shume vone pas pak oresh doktori tha: me vjen keq q'ishte e mundur por s'ia dolem dot djali humbi kontollin s'dinte q'bente ajo vajze kurrre nuk e mori vesh se ajo ishte gjithqka per te mbi te gjitha ajo kurre nuk e mori vesh se ajo dite ishte 1 PRILLI .......

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  op e kom lexu ket histori edhe ma heret, e dhimbshme po kjo 3gon qe edhe nuk bon me bo shaka me gjithcka

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jetojme duke i jetuar gabimet tona por vdesim duke i shlyer ato

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  op e kom lexu ket histori edhe ma heret, e dhimbshme po kjo 3gon qe edhe nuk bon me bo shaka me gjithcka

  nga se gjen kte historin
  gjithsesi....vertet shaka me pasoja fatale !!
  por keshilla sdo ish mos beni shaka te tilla....por.......mos dashuroni kaq shum

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  AI:Alo? AJO:Jam une, mos e mbyll te lutem!
  AI: Po , cfare ka??
  AJO:Eshte e vertete qe ke nje tjeter?
  AI:E dija qe te kishin thene .... Mos u beso!
  AJO:Atehere pse s'me ke telefonuar?
  AI:S'kam patur kohe
  AJO:Genjeshtar .. Kaq shume e do??
  AI: Po..
  AJO:Atehere ne nuk do flasim me?
  AI: Po eshte me mire keshtu . .
  AJO:Lamtumire!Te kam dashur gjthm , , , (e mbyll telefonin)
  AI mendon :♥ ime!!!Me fal per cdo gje ...
  Ajo tjetra quhet kancer po vdes por te dua Me Gjithe ♥ ...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e ver8 labe

  edhe kjo e dhimbshme

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po ai nuk gjeti genjeshter tjeter

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pffffffffff cfar genjeshtre -_- ......

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Genjeshtra nuk te qon as kund vetem ne shkatrrim

  Ishin dy te rinje qe kishin ndjenja shum te forta ndaj njeri tjetrit.Ai ishte 20 dhe ajo 18.Nje natt qe kishin dal,para se te ndaheshin djali i dha nje leter.Vajza sapo mbrriti ne shtepi,me padurim e hapi letren dhe e lexoj.Ja cfar shkruan ne te,"Fjalet e me poshtme mudn tet lendojn por duhet ti ti them.Dua te heq ket pesh se poe mbaj.Gjeja e fundit qe dua eshte se me duhet tet lendoj.Ti japim fudn lidhjes son.Nuk te dua me madje mendoj se kurr nuk te kam dashur.E gjith kjo ka qen genjeshter.Ne keto dy vjet ke qen vetem ti se ke ndjer mardhenj dhe tani erdhi koha ta marresh vesh kete"Vajza me lot ne sy kishte humbur kontrollen.Doli nga shtepia dhe vraponte neper rrug me leter ne dor.U drejtua nga shtepia e te dashurit ,pa menduar te arrinte dot kurr,Nje makin e goditi rende per vdekje.U dergua menjher en spital.Djali sapo e mori veshe u nis drejt saj,por ishte von.Pas pak oresh doktorri i tha:Me vjen keq,bem c“ishte e mundur ,por si jadoli dot.Djali humbi kontrollen,sdinte cte bente?Ajo vajz kurr nuk e mori veshe se ajo ishte gjithqka per te.Mbi te gjitha ajo kurre nuk e mori vesh qe ajo dit ishte 1 prilli.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ngjarje shokuese nė Belgjikė, mamaja fut fėmijėn nė frigorifer
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-05-2012, 03:59 PM
 2. Ngjarje Qe mund Ti Ket Nodhur Shum Vajzave !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 07:55 PM
 3. iPhone 4 i bardhė nė fund tė Prillit !
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:08 PM
 4. Mos e leni pa e lexu ket ngjarje interesante
  Nga besmir0212 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 01:39 AM
 5. Ngjarje historike pėr Shqipėrinė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-11-2009, 10:24 PM