Lere te shkoj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Smile Lere te shkoj?

  Receta Gatimi

  iku nje dite
  u largua pa te thene asgje perse?
  lere te shkoj
  te la vetem dhe shkoi te gjej prehje diku tjeter
  lere te shkoj
  mos e le te te shoh koke ulur ty
  mos e lere te mesoj se tin po qane per te
  mos e lere te degjoj se ti nuk mundesh pa te
  keshtu vetem kenaq egon e tij
  a ja vlen te japesh kaq rendesi per nje person
  e di kujtimet qe te vrasin
  ruaji ato nuk po te them ti harrosh
  po mos jet per to
  kujtoj kur te duhet te kuptosh se ku ke gabuar
  do dashurohesh perseri
  madje edhe me shume
  do gezosh perseri
  madje edhe me shume lere te shkoj
  shiko perreth teje sa shume dashuri ka
  sa njerez te duan dhe vuajne per ty
  sa njerez trishtohen se ty po te del nje lot mbi faqe
  dhe sa deshirojne ata qe ti te jesh ajo e dikurshmja
  beje per ata lere te shkoj.........  lettas

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ti e ke shkruajtur ?

  Shum e bukur

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  shume e bukur...me shume se nje poezi me duket dhe nje mesazh per te gjithe ato vajzat e lenduara ne dashuri...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  shume e bukur...me shume se nje poezi me duket dhe nje mesazh per te gjithe ato vajzat e lenduara ne dashuri...
  hahha e fort, kjo ku ka dashuri ka edhe lendime per te dy palete.

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  bravo me pelqen

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shuuuuuuuuuuuume e bukur kjo!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa larg mund te shkoj zilia ndaj dikujt?
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 11:33 AM
 2. Po shkoj nė shtrat....
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-09-2012, 08:11 PM
 3. Me lere te jetoj te lutem....
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 09:54 PM