Bora e Pare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Bora e Pare

  Receta Gatimi

  ne oborrin tone
  ka shume gjalleri
  jane mbledhur sot
  sa shume femije
  femijet i gezohen
  bores se pare
  luajne me topa bore
  hiq pa ndale
  Loriku Leureta Leona Vali
  sa mire dorolecin po ja fillonin
  ata ndertojne nje dordolec
  ne vend te hundes i vune spec
  vrapon Rea me shpejesi
  ja dhe shallin tha -se u merdhi
  dea ia jep kapelen e vet
  o sa shkelqen ky dordolec
  merre fshesen vendose ne bel
  te luajme bashke pa inat

 2. #2
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  shume e bukur

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  shume e bukur
  .

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  me pelqen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Toka e parė nga lart si kurrė mė parė
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 09:32 PM
 2. Fruta & Embėlsira: Sheqer Pare.....!
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 09:48 AM
 3. 40 km me ski pėr tė parė tė afėrmit
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 01:24 PM
 4. Bora nė Shqipėri, probleme nė disa akse rrugore
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 06:38 PM