David Beckham mahnitė me gjuajtjet e tij!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  David Beckham mahnitė me gjuajtjet e tij!

  Receta Gatimi  David Beckham ka qenė duke filmuar njė klip promocional pėr Pepsin dietik nė plazhin e Kalifornisė, kur kameramanėt pėr kėnaqėsinė e tyre i kanė kėrkuar qė ai tė bėjė disa gjuajtje fantastike.
  Kur ata e kanė pyetur nėse David e gjuante dot topin drejt e nė koshin e plehrave nė breg tė detit, ata nuk e kanė besuar.
  Por kur ai ka filluar tė shėnojė dhe qė tė tre gjuajtjet nė shenjė i ka mahnitur ata tė cilėt vetėm brohorisnin nga habija.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Cik si e pa besushme, dhe ky tipi sikur sduket tamam si Beckam!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. David Beckham Sexy per H&M gjate ndeshjesh Super Bowl
  Nga PinkPrincess nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2012, 11:13 PM
 2. Hilton: Me Ronaldon, si David Bechkam & Posh Spice
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 08:43 AM
 3. David Copperfield
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-02-2008, 06:57 AM