Endrrat e se ardhmes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Endrrat e se ardhmes

  Receta Gatimi

  qdo njerii ne bote ka deshire te realizoj endrrat e tij por sa ne mundohemi ti realizojme ato dhe sa kemi fate nuk i dihet asnjeher njeriu gjithmone duhet te kete perkrahje nha dikush e sidomos personat e dashur si familja e tij secili nga ne kemi deshira dhe duam ti kthejme ne nje realitet te organizuar pra si thone njerzit vetem njeriu i shendosh ka 100 deshirandersa i semuri vetem 1 te jete i shendosh..
  te jesh i shendosh nuk ke nevoj te merzitesh per asgje se te gjitha vin me kohe
  te jesh i semur dueht te merzitesh sepse ose do sherohesh ose do vdesesh
  nese do vdesesh duhet te merzitesh sepse ose duhet te shkosh ne parajs ose ferr
  keshtu pra e vetmja mundesi per tu ndier dikushi ne jete eshte te jesh vetevetja deh te jesh i shendetshem sepse asgje nuk behet origjinale pa poseduar ndonjeren nga keto dy
  prandaj o njeri jetoje jeten ashtu si te vije por jo edhe e shfrenuar ajo jete sia vlen te vazhdohet

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dreams come true when the pray are real

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Endrrat
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 07-10-2014, 11:10 PM
 2. Endrrat dhe llojet e tyre
  Nga noernige nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 11:14 PM
 3. Ėndrrat
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 10:15 AM
 4. Endrrat janė dėshira, por me drita tė kuqe
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 05:33 AM
 5. Ngjyrat & Endrrat
  Nga Lirenti nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 03:07 AM