Frika mė e madhe e femrave- prapanica


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Frika mė e madhe e femrave- prapanica

  Receta Gatimi

  Keni menduar se femrat frikėsohen nga merimangat dhe gjarpri, por e keni gabim. Ato mė sė shumti frikėsohen (sė paku kur bėhet fjalė pėr bukurinė dhe atraktivitetin) nga madhėsia e prapanicės sė tyre.

  Preokupimi mė i shpeshtė i femrave janė kilogramėt e tepėrt, ndėrsa pyetja mė e shpeshtė, pėr tė cilėn dėshirojnė pėrgjigje negative, ėshtė: “A mė ėshtė rritur prapanica?”.

  Nė tė vėrtetė, kjo ėshtė frika mė e madhe e femrave, sepse ėshtė pjesė e anatomisė sė tyre, tė cilėn nuk mund ta shohin dhe ta vlerėsojnė, ndaj e kanė vėshtirė ta fshehin, siē bėjnė me gjinjtė dhe barkun.

  Kompania “Wizard Jeans” ka realizuar njė hulumtim, ku janė pėrfshirė 1 800 femra, ndėrsa shumica e tyre kanė deklaruar se mė sė shumti shqetėsohen pėr prapanicėn dhe mbajtjen e linjės trupore.

  “Mjafton qė ta shikoni njė femėr derisa i vesh pantallonat. Do tė kthehet djathtas dhe majtas, duke tentuar tė sigurojė dukje tė plotė nė pasqyrė, ndėrsa pyetja e pashmangshme, pėr tė qenė e sigurt nėse i rrinė mirė pantallonat, ka tė bėjė me atė nėse e ka prapanicėn tė madhe”, thotė ekspertja e modės, Sally Alle

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  fjalen frik do e zvendoesoja me MERAK ......dhe cdo fjal qe shkruhet aty esht e vretet !

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  fjalen frik do e zvendoesoja me MERAK ......dhe cdo fjal qe shkruhet aty esht e vretet !


  sidoms kjo e fundit
  “Mjafton qė ta shikoni njė femėr derisa i vesh pantallonat. Do tė kthehet djathtas dhe majtas, duke tentuar tė sigurojė dukje tė plotė nė pasqyrė, ndėrsa pyetja e pashmangshme, pėr tė qenė e sigurt nėse i rrinė mirė pantallonat, ka tė bėjė me atė nėse e ka prapanicėn tė madhe”, thotė ekspertja e modės, Sally Alle

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PO se aty shikojn djemt

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hehe ...

 6. #6
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  frik e lezetshme..

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  po normale se koka nuk rritet me qe 10 vjeē

  hhaha!

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  PO se aty shikojn djemt
  jo nuk eshte e vertete kjo,meraku eshte se si rrin pantollonat sidomos xhinset

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po pra sduken mir , dhe skuqen kur e shikoj cunat sidomos kur jan keq

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shume e vertete ........ ka disa femra qe kan nje form shum te tmerrshme dhe shpesh jam kam friken :S

 11. #11
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  mmm... besoj se eshte mosha - VITET QE KALOJNE !!! une cmendem te me thot njeri qe tregoj me e malle ne moshe !!!!!! ME HIK TRURI !!!! NUK DUA TE PLAKEM KURRRRR

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Preokupimi mė i shpeshtė i femrave janė kilogramėt e tepėrt, ndėrsa pyetja mė e shpeshtė, pėr tė cilėn dėshirojnė pėrgjigje negative, ėshtė: “A mė ėshtė rritur prapanica?”.

  ncncncncncc

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Preokupimi mė i shpeshtė i femrave janė kilogramėt e tepėrt, ndėrsa pyetja mė e shpeshtė, pėr tė cilėn dėshirojnė pėrgjigje negative, ėshtė: “A mė ėshtė rritur prapanica?”.

  ncncncncncc
  Hahahah pse cuditesh hahaaha, besoj qe ti ja bene gjithmon kete pyetje vetes hahha, jo per gje por nga ajo qe je e dobet prandaj te them, apo e kam gabim

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahahah pse cuditesh hahaaha, besoj qe ti ja bene gjithmon kete pyetje vetes hahha, jo per gje por nga ajo qe je e dobet prandaj te them, apo e kam gabim


  kush te thua ty qe jam e dobet une?..........une jam shendoshur pak .........ke inat?

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin


  kush te thua ty qe jam e dobet une?..........une jam shendoshur pak .........ke inat?
  Ti me ke thene qe jame e dobet,

  dhe mos genje kot qe thua jame shendoshur, se ti derras je hahahahahahahahaha

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ti me ke thene qe jame e dobet,

  dhe mos genje kot qe thua jame shendoshur, se ti derras je hahahahahahahahaha


  po ti cfare je ti trunge?????????????????? me vjen anes se nuk jam e dobet,isha po kam shtuar 1 kg

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin


  po ti cfare je ti trunge?????????????????? me vjen anes se nuk jam e dobet,isha po kam shtuar 1 kg
  hahah sa shume paske shtuar
  por prape derrase ngelesh hahahah

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ashtu eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? pse sa duhet te shtoj 20 kg,edhe kaq jam e kenaqur

  ti shiko veten tende se je si skelerine

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin

  ti shiko veten tende se je si skelerine
  Hahahaahah kete e ka thene njehere per veten e vet kjo hahahahaahahah

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahahaahah kete e ka thene njehere per veten e vet kjo hahahahaahahah
  epo tani po ta them ty,hahahahahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 01:39 AM
 2. Frika , interesi apo dashuria..?
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 09:49 PM
 3. Frika e tmerrshme nga miu!?
  Nga Erinaa nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 12:14 PM
 4. Miss Prapanica-t mė tė bukura tė botės
  Nga lovee nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 09:00 PM
 5. Denoncon te dashurin, nga frika e nenes
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2008, 02:12 PM